Okulda zorbalık görüyorum

Sopayla dövsün o zaman. Zayıf noktasını bulup saldırmak gerek.

Hocam durun tahmin edeyim bakalım zorba tipler malum kişinin ve ülkücülerin başındaki kişinin yandaşları mı? İdeolojik siyasal görüşleri uyuşuyor mu yani ülkücülerle ve şeriatçılarla?

Kas lazım. Gerçi savunma sanatları da öğrenebilirsin kursları var.
Tekvando vb.

Senin olayın konuşarak çözme aşamasını geçmiş artık. Fiziksel olarak tepki ver ya döversin ya adam gibi dayak yersin iki türlü de seninle artık uğraşmazlar. (Yatırım tavsiyesi değildir sorumluluk kabul etmiyorum.)

Sınıf veya okul değişikliği yapmalısın

Bende böyle bir okulda okudum. Lanet insanlar vardı. Yaptığım tek bir şey vardı, böyle zorbalık yaptıklarında susmak ve hiç bozuntuya vermeden yaptığım işe devam etmek. İşe yaramadığını nadiren gördüm. Bunları yaptığınız halde devam ediyorsalar o zaman başka yöntemlere başvurun. Burada diyenler gibi yok şöyle vur yok böyle döv olmaz o iş.

Yani kaderime bu yazılmış onu anladım bir okul okuyamadım bu arada evet çıkışta risk daha var zaten tutuyorlardi şimdi hemen çıkıyorum sınıftan e bir de yalnızım zor kaderime bu yazılmış bana da çekmek düşer.

Ortaokulum 6'dan 8. sınıfa kadar böyle zorbalıklara uğrayarak geçti, fakat liseye geçtiğimde kendimi biraz daha toparlayarak ve sevdirerek böyle şeylerden tamamen kurtulmuştum. Rehberlikle konuşun, ben derdimi böyle anlatarak birisinin okul hayatını mahvetmişliğim bile var.

Gruptan en güçsüzünü gözüne kestir ölene kadar yumrukla göz korkusu bulanır millete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…