Okulda zorbalık görüyorum

Sürekli beni eziyorlar. Zorbalık falan yapıyorlar. Hiç acımıyorlar. Ne yapabilirim okulda? Gülüp geçiyorum ama olmuyor cidden. Hani okul hayatım full ezilmekle geçti. Dışarısı da öyle. Şu an arkadaşım yok. Fakat ben anlamıyorum şu espri işlerinden falan. Bir de hiç sert değilim. Kolay eziyorlar beni. Var mı tavsiyeniz? Yaşım 16 ama görseniz anlarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli beni eziyorlar. Zorbalık falan yapıyorlar. Hiç acımıyorlar. Ne yapabilirim okulda? Gülüp geçiyorum ama olmuyor cidden. Hani okul hayatım Full ezilmekle geçti. Dışarısı da öyle. Şu an arkadaşım yok. Fakat ben anlamıyorum şu espri işlerinden falan. Bir de hiç sert değilim. Kolay eziyorlar beni. Var mı tavsiyeniz? Yaşım 16 ama görseniz anlarsınız.

Sosyalleşin biraz.

Dostum sana el şakası yapmalarına izin verme sakın. Biraz sulu gözsende tut kendini sözel olarak şaka yaptıklarında ailevi küfürler (güyya şaka) ettiklerinde izin vermeyin zargana dediğimiz tiplerdenseiz biraz kilo alıp spora gidip güzel bir şekilde kas yapabilirsiniz.

Sürekli beni eziyorlar. Zorbalık falan yapıyorlar. Hiç acımıyorlar. Ne yapabilirim okulda? Gülüp geçiyorum ama olmuyor cidden. Hani okul hayatım Full ezilmekle geçti. Dışarısı da öyle. Şu an arkadaşım yok. Fakat ben anlamıyorum şu espri işlerinden falan. Bir de hiç sert değilim. Kolay eziyorlar beni. Var mı tavsiyeniz? Yaşım 16 ama görseniz anlarsınız.

Hiç arkadas niye edinmediniz?
2 yolu var.
Ya güclenecekseniz
Ya da arkadas edinceksiniz arkadaslarınız varken ezemezler.
Hocana söylemek ise yaramayabilir bunu ögrenirlerse daha cok ezerler.

Hocam kas yapınız en iyisi o zaman yapamazlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı