Okulda zorbalık görüyorum

Senin olayın konuşarak çözme aşamasını geçmiş artık. Fiziksel olarak tepki ver ya döversin ya adam gibi dayak yersin iki türlü de seninle artık uğraşmazlar. (Yatırım tavsiyesi değildir sorumluluk kabul etmiyorum.)
Aynen öyle

Bende böyle bir okulda okudum. Lanet insanlar vardı. Yaptığım tek bir şey vardı, böyle zorbalık yaptıklarında susmak ve hiç bozuntuya vermeden yaptığım işe devam etmek. İşe yaramadığını nadiren gördüm. Bunları yaptığınız halde devam ediyorsalar o zaman başka yöntemlere başvurun. Burada diyenler gibi yok şöyle vur yok böyle döv olmaz o iş.
Gayette oluyor kardeş ben çok denedim hepsinde işe yaradı

Hocam insanlardan azıcıkda olsa sevgi ve saygılı davransalar ben insanı el üstünde tutarım sevdiğim adam bile istemem yan cebime koy hesabı bir tavırlar falan ama zararsızım diye de yapılmaz yani bir de bana vuruyor bende onu vurunca 2dk sonra kanka sen bana niye vurdun diyor Allah'ım çıldıracağım kanser olacağım ya. Neyse gerisine dilim varmıyor ben iyi dayandım böylelerine sert insan lazım zararlı kötülük yapan insanlar lazım ben bu yaşımdan sonra değişmem gibi iki serseri bozuntu için büyüyüncede isteğim aynı benim gibi sevgilim olsun yeter.

5 kere bağırdım olmuyor olmuyor olmuyor sert olmak lazım sert oda bende yok kavga etmesini bilmiyorum hamle falan yapmasını sinirden bizim evin garajına iniyorum ne bulursam duvara atıyorum.
Hocam emin ol anlasilabilir ve normal insanlar sana sevgi saygi fazlasiyla verecektir. Iyi niyetin oldugunu goren insanlar, zararini gormemis insanlarin obur kibirlilerin yaninda durmasi kadar uzucu bir sey olmadiginin farkindayim ancak duzgun insanlar da cikacaktir elbet karsiniza, kendiniz icin yasayin yoksa cok kaybedersiniz.

Hocam daha anlatmadığım neler var neler en sonunda akıl hastanelik olacağım.

Hocam ufacık boylu çoçuğa bile sahip çıkıyorlar iki racon kesiyor millete bir de espri hayırdırlı falan tamam bir tane daha sessiz var ona bile sataşan yok tenefüslerde kaçaçak yer arıyorum vurmasınlar kötü söz söylemesinler diye ama tabii ki de kaçan kovalanır hesabı.

Hocam idareye gidebilirsiniz özellikle ailenizle.

Geri
Yukarı