Okulda zorbalık görüyorum

Hiç arkadas niye edinmediniz?
2 yolu var.
Ya güclenecekseniz.
Ya da arkadas edinceksiniz arkadaslarınız varken ezemezler.
Hocana söylemek ise yaramayabilir bunu ögrenirlerse daha cok ezerler.

Hocam bu devirde arkadaş bulamaz o arkadaş. Hele ki yaşı 16-17 falansa iş tamam zaten. Gidip TikTok çeken birbirine vuran durmadan sigara içen birbirine küfür eden ya da vurdum duymaz kişilerle takılacağına ben olsam bende tek takılırdım.

Ayrıca Instagram'da Edirne keşan 3 şeye. Diye bir laf vardı ona benzer bir laf olan Balıkesir bandırma şey aldırma. Aldırma abi sana yaparlarken acımıyorlar senmi ona acıyacaksın. Peygamber değiller vur geç he yeri geldimi erkekler gibi dayağını ye korkma.

Dostum benim burda zoruma gitti. Nasıl dayanıyorsun bunlara azcık kendine güven. Fikirlerini açık açık söyle korkma kimseden. Onlarında iki gözü bir ağzı var kimseye ezdirtme kendini.

Sürekli beni eziyorlar. Zorbalık falan yapıyorlar. Hiç acımıyorlar. Ne yapabilirim okulda? Gülüp geçiyorum ama olmuyor cidden. Hani okul hayatım full ezilmekle geçti. Dışarısı da öyle. Şu an arkadaşım yok. Fakat ben anlamıyorum şu espri işlerinden falan. Bir de hiç sert değilim. Kolay eziyorlar beni. Var mı tavsiyeniz? Yaşım 16 ama görseniz anlarsınız.
Açığa geç bak keyfine çekilmez şu okul. Ne yaparsan yap bu saçma sa*ak hareketlerinden vazgeçmez onlar. Hiç çekilmez, geç açığa geç kalmadan.

Ben çocukken mahallede şişman bir çocuk vardı gücüm yetmezdi beni dövmeye kalktı bende yerden büyük bir taş alıp alnının ortasına vurdum ve alnı yarıldı ağlayarak evine koştu aradan yıllar geçti halen bana karşı mesafeli bazen birilerine bir iz bırakmak gerekiyor. DİKKAT TAVSİYE DEGILDIR .

Hocam bu devirde arkadaş bulamaz o arkadaş. Hele ki yaşı 16-17 falansa iş tamam zaten. Gidip TikTok çeken birbirine vuran durmadan sigara içen birbirine küfür eden ya da vurdum duymaz kişilerle takılacağına ben olsam bende tek takılırdım.

İllaki okulda arkadaslık edecegin biri vardır.
16-17 falansa iş bitmiş diye bırakmamalısın.
Üniversite okumak gibi bir niyetin varsa özellikle.

Sosyalleşin biraz.

Sosyalleşiyorum zaten arkadaşla konuşuyoz zaten 1 tane var zar zor anlaşıyorum geliyorlar yanıma sataşıyorlar tenefüslerde.

H

Hocam kas yapınız en iyisi o zaman yapamazlar.

Hocam zaten onlar önceden ezilmiş kas yapmışlar intakamlarınıda benden benim gibilerinden alıyorlar işte anladığım bu.

Sürekli beni eziyorlar. Zorbalık falan yapıyorlar. Hiç acımıyorlar. Ne yapabilirim okulda? Gülüp geçiyorum ama olmuyor cidden. Hani okul hayatım Full ezilmekle geçti. Dışarısı da öyle. Şu an arkadaşım yok. Fakat ben anlamıyorum şu espri işlerinden falan. Bir de hiç sert değilim. Kolay eziyorlar beni. Var mı tavsiyeniz? Yaşım 16 ama görseniz anlarsınız.

Hocam kendinize ezik derseniz ezik olarak kalmaya devam edersiniz karşılık vermezseniz ezilmeye devam edersiniz gerekirse kavga edin kavga gözüktüğü kadar zor bir şey değil veya yetkililere söyleyin ama kendinizi ezdirmeyin.

Dostum benim burada zoruma gitti. Nasıl dayanıyorsun bunlara azıcık kendine güven. Fikirlerini açık açık söyle korkma kimseden. Onlarında iki gözü bir ağzı var kimseye ezdirtme kendini.

Hocam daha anlatmadığım neler var neler en sonunda akıl hastanelik olacağım.

Hocam kendinize ezik derseniz ezik olarak kalmaya devam edersiniz karşılık vermezseniz ezilmeye devam edersiniz gerekirse kavga edin kavga gözüktüğü kadar zor bir şey değil veya yetkililere söyleyin ama kendinizi ezdirmeyin.

Hocam ufacık boylu çoçuğa bile sahip çıkıyorlar iki racon kesiyor millete bir de espri hayırdırlı falan tamam bir tane daha sessiz var ona bile sataşan yok tenefüslerde kaçaçak yer arıyorum vurmasınlar kötü söz söylemesinler diye ama tabii ki de kaçan kovalanır hesabı.

Geri
Yukarı