Okulda zorbalık uğramak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam bıçak taşıyorlarsa müdüre söyleyin direk atıyorlar ya da uzaklaştırma ondan sonrada tehdit ederlerse tekrar söyleyin müdüre gönderirler başka okula onları uzaklaştırma yerine direkt te atabiliyorlar.

Hocam bıçak taşıyorlarsa müdüre söyleyin direk atıyorlar ya da uzaklaştırma ondan sonrada tehdit ederlerse tekrar söyleyin müdüre gönderirler başka okula onları uzaklaştırma yerine direkt te atabiliyorlar.

Bu kadar pis bir lise olamaz her yer serseri ulan tamam anladım lise kötü ama meslek lisesindende beter nakil aldıracağım başka çare yok gibi.

Bu kadar pis bir lise olamaz her yer serseri ulan tamam anladım lise kötü ama meslek lisesindende beter nakil aldıracağım başka çare yok gibi.
Açığa geçebilirsin derslerin iyi değilmiş boşa gidiyorsun bence okula.

Yoksa 3 sene harap olacak napıp edip o nakili aldırıcam.

Kendimmi çalışacağım derslerime.
Evde biraz çalışsan derslerine kolay olur açık lise kolay diye biliyorum sadece yazılılara girersin. boş vaktinde çalışırsın biyerde gelir kaynağın olur hemde özgüvenin artar istediklerini kendi paranla alınca.

Evde biraz çalışsan derslerine kolay olur açık lise kolay diye biliyorum sadece yazılılara girersin. Boş vaktinde çalışırsın bir yerde gelir kaynağın olur hem de özgüvenin artar istediklerini kendi paranla alınca.

Anneme anlattım fakat anlamıyor yapacak bir şey yok zorbalık görürüm sıkıntı yok ne yapalım.
Evde biraz çalışsan derslerine kolay olur açık lise kolay diye biliyorum sadece yazılılara girersin. Boş vaktinde çalışırsın bir yerde gelir kaynağın olur hem de özgüvenin artar istediklerini kendi paranla alınca.

Her zamanki gibi kızdı.
Neyse ne olursa olsun ben okulu değiştireceğim.

Bu kafayla gittiğin okulda da zorbalığa uğrayacaksın. Her zorbalığa uğradığında nakil aldıracaksan işin yaş. Benim de başıma geldi, müdür yardımcısına gittim çok çalışkan, efendi, notları iyi bir talebe olduğum için daha fazla ilgilendi. Efendi olduğunu söylemişsin dediğimi yaparsan bir daha sana bulaşmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı