Okulda zorbalık uğramak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum bak söyleyeceğim pek bir şey yok ama ağır başlı olmanı tavsiye ediyorum asla kendini ezdirme her okulda iyi bir çocuk vardır kendine iyi bir arkadaş bulmaya bak senin kafa yapına uyan.
Boyun iyi kendini bu kadar ezdirme.

Arkadaş bu sorunlu dediğim. Bakmayın uysal olduğuna 1.94 boyu var tek bununla kalsa iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocanıza şikayet etmeyin bu durumlarda, bence daha kötü olur. Yine de bir nakil deneyebilirsiniz.

Dostum bak söyleyeceğim pek bir şey yok ama ağır başlı olmanı tavsiye ediyorum asla kendini ezdirme her okulda iyi bir çocuk vardır kendine iyi bir arkadaş bulmaya bak senin kafa yapına uyan.
Boyun iyi kendini bu kadar ezdirme.

Sosyal anksiyetem öz güven korkum çok var.

Selam, ben spor lisesine gidiyorum. Derslerim kötü ama görseniz çok efendi birisiyim. Saygiliyim. kavga etmeyi bilmem, kavga nedir bilmem. Bu liseye gittim, lise 2'deyim, keşke derslerime calissaydim da bu durumlara düşmeseydim. Hani beni dışlıyorlar, hani bana laf attiklarinda laf atmaya korkuyorum.

Kamera olan bir yerde sana laf atarlarsa altta kalma karşı cevap ver olurda vururlarsa kamera kaydı sayesinde kanıtlı şekilde şikayet edersin.

Hocanıza şikayet etmeyin bu durumlarda, bence daha kötü olur. Yine de bir nakil deneyebilirsiniz.

Hangi okula gidebilirimki derslerim berbat sorsanız Anadolu desen olmaz meslek lisesi bundan da beter en iyisi zorbaliga dışlanmaya göz yunmak.
Kamera olan bir yerde sana laf atarlarsa altta kalma karşı cevap ver olurda vururlarsa kamera kaydı sayesinde kanıtlı şekilde şikayet edersin.

Hocam dediğim gibi kavga etmedim yumruk nasıl atılır bilmiyorum direk dayak yerim.

Spor yapmak ciddi bir öz güven sağlayacaktır.

Eğer dayak yersem okulda alay konusu olurum. Ortaokulda gene dışlanıyordum, o kadar değil lisede işler daha berbat oldu.
En iyisi zorbalığa dışlanmaya katlanmak gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı