Okuldaki zorbalardan nasıl korunulur?

Kim varsa çağırmayacaksın dövüşmeyi oğreneceksin spor okuluna falan git işde ama onlara sataşmamaya çalış küfür ederse sende et bir tokat yedin mi? Sonuna kadar dayak yesen bile kavga edeceksin. Sonra seni erkek diye göreceklerdir ve artık korkmana gerekmeyecek. Ebeveynlerine söylemeye gerek yok ama fazla dayak alırsan ebeveynlerine söylemek zorunda kalmadan onlar otomatik olarak okula gidecek. Fazla dayak yememeye çalış iyi şanslar.

Kim varsa çağırmayacaksın dövüşmeyi oğreneceksin spor okuluna falan git işde ama onlara sataşmamaya çalış küfür ederse sende et bir tokat yedin mi? Sonuna kadar dayak yesen bile kavga edeceksin. Sonra seni erkek diye göreceklerdir ve artık korkmana gerekmeyecek. Ebeveynlerine söylemeye gerek yok ama fazla dayak alırsan ebeveynlerine söylemek zorunda kalmadan onlar otomatik olarak okula gidecek. Fazla dayak yememeye çalış iyi şanslar.

Adam biraz cılız ama güçlü. Onu sevmeyen arkadaşlarım var Max 3 kişi toplayabilirim. Biber gazı gibi şeyler etkili olur mu? Ya da deodorant çakmak? Kendimi koruma amaçlı.

Adam biraz cılız ama güçlü. Onu sevmeyen arkadaşlarım var Max 3 kişi toplayabilirim. Biber gazı gibi şeyler etkili olur mu? Ya da deodorant çakmak? Kendimi koruma amaçlı.

Bana niye soruyorsun ne varsa atacaksın sopa al yanına onunla iyice bir döv ama kafasına vurma. Biber gazı al bence gözüne sık ama ilk hamle kulak altına bir kere yumruk ama tüm gücünü kullanmalısın birader böyle işlerde ıska veya zayıf vurursan o seni fena yapar.

Nasıl korunabilirim? 30 kişiler resmen birine bir şey yapsam pesinde olurlar. Bıçak, muşta, biber gazi gibi şeyler mi taşimaliyim? Durduk yere bulaşma laf atma gibi şeyler. 9.sınıf öğrencisiyim kilom ise 57. kendimi savunma ve dövüş hakkında hiçbir şey bilmiyorum.
Hocalarla aranı iyi tutmaya çalış. En azından okul içinde birşey olduğunda sırtını dayarsın. Daha üst sınıflarla iyi ilişkiler kurmaya çalış,Onun haricinde bir spor salonuna git vücut yap. Taekwando,Kick Boks gibi savunma sporları eğitimi veren yerlere git. İmkanın yoksa İnternetten izle.

Kilo almaya çalişiyorum. Her şeyi silip süpürüyorum ama kilo alamiyorum.

Agam çok hareketlisin büyük ihtimalle yemekle bir alakası yok biraz kilo almak için otur bilgisayarda 5 saat GTA falan oyna günlük kilon artar korona da döneminde bu yüzden kilo almıştım bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı