Okullar açıldığından beri darlanıyorum

Zenvoy

Hectopat
Daha fazla  
Okullar açıldığından beri darlanıyorum, hiçbir şey yapasım gelmiyor. Erken yatıp erken kalkmaya alışık birisi değilim ve uzun süreden sonra okulların açılmasına da alışamadım. Okula gidip geliyorum sadece başka yaptığım bir şey yok. Sanki hayatın bir eğlencesi kalmamış gibi. Sizde durumlar nasıl?

Yorgun. Bilgisayar oyundayken kapanıyor, eğlencem oydu :(. Zaten 2 saat uyuyorum okuldan sonra. Biraz TYT ve 11. sınıf çalışıyorum. Sonra gün bitiyor, yine aynı rutin. Biz nasıl 8 saat ders işlemişiz onu dusunuyorum arada. Cidden memuriyet hayatı gibi monoton, sıkıcı, yorucu ve de uzun. Keşke 30 dakika olsa dersler.

Yorgun. Bilgisayar oyundayken kapanıyor, eğlencem oydu :(. Zaten 2 saat uyuyorum okuldan sonra. Biraz TYT ve 11. sınıf çalışıyorum. Sonra gün bitiyor, yine aynı rutin. Biz nasıl 8 saat ders işlemişiz onu dusunuyorum arada. Cidden memuriyet hayatı gibi monoton, sıkıcı, yorucu ve de uzun. Keşke 30 dakika olsa dersler.
Benimde öyle. Çok monoton ve sıkıcı. Eve zaten yorgun geliyorum ondan sonra da pek kendime vaktim kalmıyor zaten :(

Geri
Yukarı