Okullar açılıyor

Herkese iyi şanslar dilerim! Bakalım bu yıl neler olacak? 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu zamanlarda okula gitmenin verdiği heyecan ile uyuyamıyordum. Umarım sıkı çalışarak bu seneyi de başarıyla geçeriz.

Bakalım bu 4 sene içerisinde sınıfımda güzel kız olacak mı :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu zamanlarda okula gitmenin verdiği heyecan ile uyuyamıyordum. Umarım sıkı çalışarak bu seneyi de başarıyla geçeriz.
Bunu görünce şu zamanlar aklıma geldi ::D;

Ben daha çok kantin fiyatlarını merak ediyorum.

Zaman hızlı geçiyor, bende bir çoğunuz gibi zamanında sevmesem de okulu bazen özlüyorum açıkçası :). Okula gideceklere bol şans ve başarılar dilerim.

Herkese başarılar dilerim. Ben servisle gideceğim ve fiyat 650 TL. Cidden şaka gibi. 3500 TL ile geçiniyoruz ve bunun 650'si gidecek. Nolacak hiç bilmiyorum. Kendi kendime düşünüyorum bazen, ya derslerim iyi olmazsa? O kadar para veriyoruz karşılığında vermem lazım ama kendime güvenemiyorum. Sadece okulu düşünmek yerine maddi imkanlarımıda düşünüyorum bu yaşımda. Türkiye'de yaşamak hiç stresli değil. 😀😀

Bakalım bu 4 sene içerisinde sınıfımda güzel kız olacak mı :D.

Bunu görünce şu zamanlar aklıma geldi::D;

Evet bir de Liste Delisi kanalının Hayat Okulu videoları vardı. Harikaydı, sabah akşam izlerdim. Güzel günlerdi. :(

11. sınıfım. Hafta içleri on, hafta sonları altı dersim var günlük. Okuldan eve tramvayla bir saat. Gidişte babam götürüyor ama dönüş için servis bile yok, hafta içleri son iki ders DYK kursu.

9 ay boyunca gene gıcık kişilelerle geçireceğim okulda.
Özellikle sapık olanla.

Yeni konular

Geri
Yukarı