Okullar açılıyor

Benim beynime format atıldı yalnız.
Okuldaki çoğu şeyi unuttum yeniden yükleyeceğim.

Okullar herhalde 00.00 da açılıyor :d

1662919929729.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu zamanlarda okula gitmenin verdiği heyecan ile uyuyamıyordum. Umarım sıkı çalışarak bu seneyi de başarıyla geçeriz.

Epes patos parodi with 2010 school uniform.

Her an kavga etmeye çalışcak tipler, emolar, camcılar, zorbalar, sıkıcı ders ve hocalar, 8-10 saatlik işkence ve sabah erken kalkmak.

Zorba degilde kasıntı tipler cok oluyor ve aynı sınıfta olunca sohbet muhappet de ediyorsun o çok sıkıcı. Ayrıca tam bir cezaevi 8saat boyunca yorucu şekilde zaman geciyor, cogu zaman derste ne duydugunu bile hatırlamıyorsun(son dersler sayısalsa hele).

Ilk 1 hafta islenmez büyük ihtimal.

🤡🤡🤡 2.gün direkt işlerler sadece derse giren hocalar tanışır falan o yüzden biraz kaynar yoksa sayısal derslerinde adamlar okulun ilk gününde bile müfredatın gerisindeyiz gencler biraz hızlı diyorlar 🤠

Harbi öyle belli etmeden derste müzik bile dinleyebiliyorsun ne kadar iyi.tek sıkıntı laftan anlamaz saygısız insanlar hala var en ufak şeyde adam öldürmüş gibi muamele yapanlar sinir ediyor insanı okuldan sogutuyor
O tipler olmasa okullar şu an daha iyi bizim zamanımızda doğru düzgün ulaşım yoktu cepheye gider gibi iş yapardık. Evim ile okulun arası 3.1 saatti yürüyerek şimdi ne var devlet yal*ğını bile dolduruyor şimdi herkesin.

Geri
Yukarı