Okullar açılır mı?

Kendim için konuşuyorum beni 1 aydır derde sokmuş olay açılacaksa bulunduğum yerde ev tutmayı düşünüyorum açılmazsa sistem toplamayı düşünüyorum aynı şekilde bi kaç planımı daha ertlemek zorunda kalıyorum bu gibi sebeplerden tam bir muallak söz konusu üniversiteler için konuşacağım YÖK'ün sade anlaşılır bir dil ile bir açıklama yapması gerekiyor devlet anlayışı bunu gerektirir şuan bulunan belirsizlik elimi kolumu çok bağlıyor.

Edit : Buradan tüm üniversiteli arkadaşlara tavsiyem eğer şansınız var ise minumum 1 ay bulunduğunuz yerden ayrılmayın olayların gidişatını izleyin acele etmeyin ailem olaya sıcak baksa ben komple gitmeyip sadece sınavlara girmeyi düşünüyorum ama ailemin bu durumu pek kabulleneceğini düşünmemekteyim açıkçası.

Açılırsa 8 ve 12. sınıflar için açılacağını düşünüyorum. Bütün sınıfların açılma olasılığı çok düşük. Açılırsa bir aya kalmaz yeniden kapatılır. Ekonominin kötü bir halde olduğunu düşünürsek bir aylığına açıp ekonominin canlandırılması istenebilir. Devlet çaresiz bir halde olmalı. :(

Açılırsa 8 ve 12. sınıflar için açılacağını düşünüyorum. Bütün sınıfların açılma olasılığı çok düşük. Açılırsa bir aya kalmaz yeniden kapatılır. Ekonominin kötü bir halde olduğunu düşünürsek bir aylığına açıp ekonominin canlandırılması istenebilir. Devlet çaresiz bir halde olmalı. :(
Kardeşim 1.sınıfa yeni başladı ve okuma yazma bilmiyor, onlar için de açmaları lazım. Uzaktan eğitim gibi sönük bir sistem ile çocuğa okuma yazma öğretemezler.

Geri
Yukarı