Okullar açılır mı?

Ciusance

Hectopat
Makaleler
4
15 şubatta okullar açılacak diyorlar, Ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
Alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka sayısı yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Ekran Alıntısı.PNG

15 şubatta okullar açılacak diyorlar, Ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
Alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Eki Görüntüle 855325
Açılmaz.

Ben şahsi düşüncem açılmasını istiyorum. Bir 8.sınıf öğrencisi olarak bu yıl LGS adında bir sınava gireceğimiz için hocaların yüz yüze anlatması daha iyi ve hoş olur canlı derste sadece test çözüyoruz.

İnanın okul, üniveriste vs. açılması artık imkânsız benim gözümde. Bunun için hasta insan kalmaması gerekli. Yoksa şimdiye kadar açılırdı veya hiç kapatılmazdı.

İlkokulların ilk önce açılması da çok ilginç. Bilinci daha az sonuçta o çocukların.
Buradaki önemli olan şey bilinç değil. Eğer bilinç olsaydı bugün zaten bu kadar yüksek vaka sayısı olmazdı...
Burada küçüklerin önce açılmasının sebebi okuldan uzak kalmamaları gerekmesi ve yetişkinlere göre çok daha hafif atlatmaları. Ağır geçirenler olsa da çoğunluk hafif atlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı