Okullar açılır mı?

Açılmaz kardeşim, açılmayacak. Açılırsa da kimse gitmeyecek. Aileler bu dönemde asla göndermezler çocuğunu okula. Bu sene tamamen çöp oldu herkesin. Ya burada nokta koyup seneye aynı sınıfı bize tekrarlatsınlar ya da direkt bir üst sınıfa geçti saysınlar, kimse bir şey bilmiyor bir de sınav olacakmış? Z

Olması gereken o zaten de tutturdular sınav da sınav. Okulu açmayınca olmaz diye düşünüyorlar. Bir de okulda sosyal mesafe olacakmış hahahaha.

15 şubatta okullar açılacak diyorlar, ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka sayısı yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Eki Görüntüle 855325

15 Şubat'ta doğum günüm. Okula gideceğim açılırsa.

Ben şahsi düşüncem açılmasını istiyorum. Bir 8.sınıf öğrencisi olarak bu yıl LGS adında bir sınava gireceğimiz için hocaların yüz yüze anlatması daha iyi ve hoş olur canlı derste sadece test çözüyoruz.

Ben geçen sene girdim LGS'ye. Bol bol yeni nesil soru çöz.

15 şubatta okullar açılacak diyorlar, Ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
Alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka sayısı yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Eki Görüntüle 855325
2 hafta -> 8 ay -> 1 hafta -> Sizce açılsa bile uzun olabilir mi? :)

Özel okulla açık zaten. Sözde eğitimde fırsat eşitliği var. Açılmaz...
Yok, zaten kendi çabamızla öğreniyoruz (hocalar ne yapabilir ki en fazla, zaten biz edebiyat deeisde görmedik ama sözde aynı seviyedeyiz.). Sınav yapmasınlar.

Zaten açılsa da gidecek fazla insan olduğunu düşünmüyorum. Günlük çıkan 6.000+ vakadan biri neden benimle aynı sınıfta olmasın? İstemeden bana bulaştırsın. Ben de Koridorda birine bulaştırayım. o da ailesine, ben de aileme, ailem başkalarına. Bunu bir çok kez duyduk ama. Gerçekten bunu düşünen birisiyseniz büyük ihtimalle okulların açılmaması gerektiğini düşüneceksiniz. Tamam, uzaktan eğitim yapalım! İnsanların uzaktan eğitimden anlamadıkları ve derslerini kontrol edemedikleri gibi, derslerine bilinçli veya bilinçsiz giremeyen insanların sayısının çok fazla olduğunu düşünüyorum.

Bizim okul grubunda açacaklarını söylüyorlar eğitim çok gerilediği için açmak zorundalar 3 ay içerisinde açarlar öğretmenlere aşı vurulmaya başlanmış.

Geri
Yukarı