Okullar açılıyor, stresliyim

Evet arkadaşlar. LGS umduğum bir yüzdelik gelmese de nitelikli bir okula yerleştim fakat okul uzak olduğu için metroyla gideceğim. En stresli yanı ise annemin elimden tutup getirmemesi. Var mı bir öneriniz stresimi azaltacak?
Sınıfa gir utangaç olmamaya çalış biraz özgüvenli takıl pısırık bir şey kalma yani birde ön planda olmaya çalış. Ortam 1. gün olmasa da 2.gün illaki birileriyle ortam kurarsın

Okulun yurdu varsa hemen hiç durmadan direk Yurt'a başvur. Öyle rahat ediyorsun ki uzaklığı bu şekilde halledebilirsin ek olarak lisede kavga gürültüden uzak dur 2-3 arkadaş bul takıl 4 senen bu şekilde geçecektir.

Stres iyidir önem verdiğin anlamına gelir. Boş koysan aman diyip giderdin ama stresli olmak bi yandan da iyi bişey. Lise de güzel dönem millet ne der ne yapar takma kendin ol kişiliğini kaybetme 10. sınııfta karşına çıkacak kıza da dikkat et genel de her liseli erkeğin feleği o kızda şaşar. Mesafeye de alışırsın lise mezun senemde her gün yaklaşık 40 dakika yol gidiyordum.

Stres iyidir önem verdiğin anlamına gelir. Boş koysan aman diyip giderdin ama stresli olmak bi yandan da iyi bişey. Lise de güzel dönem millet ne der ne yapar takma kendin ol kişiliğini kaybetme 10. sınııfta karşına çıkacak kıza da dikkat et genel de her liseli erkeğin feleği o kızda şaşar. Mesafeye de alışırsın lise mezun senemde her gün yaklaşık 40 dakika yol gidiyordum.
"10. sınııfta karşına çıkacak kıza da dikkat et genel de her liseli erkeğin feleği o kızda şaşar."
Çok doğru bir söz. Bence diğer sorunlar hallolur öyle ya da böyle ama bu konuda sorun çıkarsa arkadaşların arasında, o zaman çok fena valla. Bir kız için asla yakınımızdakilerle aramızı açmamak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı