Okullar açılıyor

• Konuyu başlatan AL1..
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 3B

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet bir açıklama mevcut.
Okullar, 12 Ekim'de açılıyor.
Fakat bence daha erken değil mi?
Şüphesiz, hasta sayıları gün geçtikçe artacak, ölü sayıları tavan yapacak. (Okullar açılınca.)
Ve halk arasında hasta sayılarının çok yüksek olduğunu söyleyenlerin sayısı bir hayli yüksek.
Bence bu bela "0" rakamını göreceğimiz zaman unutulmalı!

Hangi sınıflar açılacak?
Cevap: 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflar.
Kaynak: Sözcü Gazetesi

Bence ne olur?
Cevap: Bence ilk 2-3 hafta normal ilerler. Bunun yanında hasta sayıları artarak, okulun açık olacağı gün sayısı azaltılacak.
Veya durum daha ciddi olur ise, (ölü sayısı +100, hasta sayısı +5000 veya üstü.) okulları kapatacaklar.
Ve 2020 yılına ertelenecek...

Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?
Sizce okul açılır mı? Açılır ise kapanması kaç gün sürer?

Evet bir açıklama mevcut.
Okullar, 12 Ekim'de açılıyor.
Fakat bence daha erken değil mi?
Şüphesiz, hasta sayıları gün geçtikçe artacak, ölü sayıları tavan yapacak. (Okullar açılınca.)
Ve halk arasında hasta sayılarının çok yüksek olduğunu söyleyenlerin sayısı bir hayli yüksek.
Bence bu bela "0" rakamını göreceğimiz zaman unutulmalı!

Hangi sınıflar açılacak?
Cevap: 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflar.
Kaynak: Sözcü Gazetesi

Bence ne olur?
Cevap: Bence ilk 2-3 hafta normal ilerler. Bunun yanında hasta sayıları artarak, okulun açık olacağı gün sayısı azaltılacak.
Veya durum daha ciddi olur ise, (ölü sayısı +100, hasta sayısı +5000 veya üstü.) okulları kapatacaklar.
Ve 2020 yılına ertelenecek...

Sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?
Sizce okul açılır mı? Açılır ise kapanması kaç gün sürer?

Bence açılır ve kapanmaz ailem sağlıkçı korona daha çok bizimle kalacak 5 yıl mı okulları açmıycaklar çok doğru bir karar.

Benim görüşüm olarak şunlar yapılmalı, okullar kapansın, cafeler kapansın, sahiller kapansın, sokak çıkma yasakları vs. olsun, veya bir yaş üstün de olsun sokağa çıkma ve maske takmayana anın da 1500 TL ceza.

Benim görüşüm olarak şunlar yapılmalı, okullar kapansın, cafeler kapansın, sahiller kapansın, sokak çıkma yasakları vs. olsun, veya bir yaş üstün de olsun sokağa çıkma ve maske takmayana anın da 1500 TL ceza.
Her tarafta adam akıllı 1 ay karantina olursa her şey normale döner.

Benim görüşüm olarak şunlar yapılmalı, okullar kapansın, Cafe'ler kapansın, sahiller kapansın, sokak çıkma yasakları vs. olsun, veya bir yaş üstün de olsun sokağa çıkma ve maske takmayana anın da 1500 TL ceza.

Sonra ülkecek fakir kalalım bu esnaf nereden para kazancak.

Bence de çok erken. Umarım yeni bir karar ile daha ileri zamana alırlar. Hem erken hem de tehlikeli şu an için. Ayrıca sadece meslek liseleri veya belirli sınıfları açmalarını da doğru bulmuyorum şahsen.

Geri
Yukarı