Okullar açılmalı mı?

Hocam sizce böyle bir konuda siyaset yapmak doğru mu? Ve polislerin merhametini siyasette koz olarak kullanan insanlar kim? Zaten böyle yapan insanlar ceza yer diye düşünüyorum. Eğitim konusunu da siyasete çevirmenin bir anlamı yok.

Ya tamam kim bunlar diye soruyorsun ama onu söylersem ceza yerim.
Neyse ben silsem daha güzel olacak galiba.
Ayrı konu açılması gereken bir şeyi burada söylemek doğru değil senin dediğin gibi.
Sırayla silmeye başlıyorum.

Açılmalı bence sonra korona kaparlar okulda onları taşırlar başkalarına sonra vakalar yükselince devletin işi iyi gitmez falan koronaya atarlar suçu zaten her yerde böyle falan fistan açılabilir aslında.

Ya tamam kim bunlar diye soruyorsun ama onu söylersem ceza yerim.
Neyse ben silsem daha güzel olacak galiba.
Ayrı konu açılması gereken bir şeyi burada söylemek doğru değil senin dediğin gibi.
Sırayla silmeye başlıyorum.

Tamam hocam ben de alıntımı sileyim. Yani bence tartışmak yerine stres atmak için kullanmalıyız forumları. İyi akşamlar, iyi forumlar. :)

Çok büyük bir ayrım oluşacağı için açılmamalı. Bazı aileler göndermeyecektir. Karadeniz ya da Marmara bölgesinde bulunan şehirlerde vakalar hızlı bir şekilde artış gösterecektir. Açıkçası hep aynı şey tekrarlanıyor. Toplu taşıma araçlarının halleri ortada zaten, ayakta yolcu almıyoruz diyorlar ama öyle bir durum yok. Bazı liselerde saçma sapan hareket yapan öğrenciler okula salgını bulaştırma riskini de artıracaktır. Nereden baksan zararlı çıkar bu durumdan ülkemiz. Ayrıca hadi birinci dönem sınavları tamamdır ama ikinci dönem sınavları ne alaka? Daha konuları bile doğru düzgün bilemezken bizi sürekli bir acele durumu ile nereye götürecekler?

Okulların açılmasını istemeyenler hep bu tembel zihniyettir!
Bu okulların açılmasını istemeyenler emin olun sabah akşama kadar sokakta arkadaşlarıyla 0 mesafe takılan kişilerdir. Orada burada gezerken sorun yok ama okula gidince sorun var.
Buraya gelip bir de mağdur edebiyatı yapıyorlar.
Hükümetin arkasındayım. Bence doğru bir karar.

Bu okulların açılmasını istemeyenler emin olun sabah akşama kadar sokakta arkadaşlarıyla 0 mesafe takılan kişilerdir. Orada burada gezerken sorun yok ama okula gidince sorun var.

Sağlımı önemsiyorum diye bugünde tembel oldum bakalım yarın ne olacağım.

Ne sokağı belki internetimiz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı