Okullar kapanır mı?

Bu açılan kaçıncı konu bilmiyorum ama aynı cevapları yazmaktan bıktı herkes. Bunu kimse bilemez herkes fikrini söyler. Fahrettin Koca'da okul asla kapanmayacak sadece kapanırsa sınıflar kapanabileceğini söyledi. Şu konudan 1 hafta içinde 10 kere gördüm nerdeyse belki.

@Rtx 2080 i9 9990K bazılarına diğerlerine korumuyor demek ki bu halde nasıl olacak bu iş aha 1. sınıfta çoğu öğrencide korona çıkmış sınıflar hep kapanmış.

@Tibet Ulubey aşılama oranı arttıkça vaka sayısının bir önemi kalmıyor. Grip salgını gibi olacak yakında zaten. Herkesin bağışıklığı oturduktan sonra global salgın olmaktan çıkacak, normal bir salgın halini alacak. Sıradan bir şey olacak yani merak etmeyin.

Bu açılan kaçıncı konu bilmiyorum ama aynı cevapları yazmaktan bıktı herkes. Bunu kimse bilemez herkes fikrini söyler. Fahrettin Koca'da okul asla kapanmayacak sadece kapanırsa sınıflar kapanabileceğini söyledi. Şu konudan 1 hafta içinde 10 kere gördüm neredeyse belki.

Zaten herkes fikrini söylesin diye açtım şu an imkanım olsa kapatırım bu konudan onlarca varmış.

@Tibet Ulubey aşılama oranı arttıkça vaka sayısının bir önemi kalmıyor. Grip salgını gibi olacak yakında zaten. Herkesin bağışıklığı oturduktan sonra global salgın olmaktan çıkacak, normal bir salgın halini alacak. Sıradan bir şey olacak yani merak etmeyin.
Annemde astım var ondan diyorujm ya hani.

Geri
Yukarı