Okullar tekrar kapanır mı?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Bugün okula gittim ve açıkçası okulum eğitim öğretime gram hazır değildi. Öğrenci fazlalığı yüzünden yeni bir sınıf açılmış ve bizi başka sınıfa taşımışlar ama sınıf da daha ne tahtamız var ne de çöpümüz sıraları koyup bırakmışlar. Öğrencilerin hiçbiri ne maske ne mesafeye önem gösteriyor minnacık kantinimizde 50 kişi üst üste çıkmış yemek almaya çalışıyorlardı. Açıkçası sağlığım için çok korkuyorum annem ve ben şeker hastasıyız bir kere korona geçirdik çok şükür bir şey olmadı ama 2.yi atlatabilir miyiz bilemiyorum. Aşımı olsam bile içimde bir ölüm korkusu var.

Daha Bismillah :) Dün bir bugün iki diyeceğim ama daha bugün açıldı. Neredeyse 2 senedir okullar kapalı ve Dünya üzerinde en uzun süre okulları kapalı kalan ülkelerde ilk beşteyiz. Büyük ihtimalle kapanmayacaktır.

Daha bismillah :) dün bir bugün iki diyeceğim ama daha bugün açıldı. Neredeyse 2 senedir okullar kapalı ve dünya üzerinde en uzun süre okulları kapalı kalan ülkelerde ilk beşteyiz. Büyük ihtimalle kapanmayacaktır.

Hocam normalde okulu severim ve okulun açılması taraftarıydım (bu sene 12. sınıf olduğum için) ama daha sınıfta tahtamız bile yok ve cidden içimde korku var.

Aşı iyi ilerliyor ve kapatmamaya kararlılar. Kapatamazlarda zaten okulları liselilere çok kötü yansır.

Geri
Yukarı