Okullar kapanmalı mı?

Arkadaşlar Erdoğan'ı birazcık tanıyorsam kapatır, 4 hafta içinde kapatmazsa gelin yazın.
Reis 4 hafta için açıyorlarsa hiç açmasınlar bir verim alınmaz zaten 4 haftada bence biraz kasaya para girsin kapatırlar.

Kapatılmamamlı, sağlığını çok önemseyen gerekli tedbirleri alıyordur zaten, ha daha damı önemsiyor kaydını aldırabilir.
İşte alınmıyor sırada bile sosyal mesafe yok.

Reis ben kaytarmak için yapmıyorum çoğu kişide öyle yapmıyor virüs bu hafife alınacak kadar küçük bir şey değil babam şeker hastası ve ben okula zorlana zorlana gidiyorum sebebi okul sıraları bile ayrı değil 20 25cm var kantinlerde metre ayrımı yok sosyal mesafe yok öyle gittim geldim kafasıyla gidilmemeli eğitim alayım diye hayatımdan olmayayım.
Dostum ben direk kendim şeker hastasıyım ama gitmek zorundayım. Ayrıca kişi kendisine düzgün baktığında diyabet bir engel değildir.
Daha doğrusu sorun çıkaracak bir şey değildir.

2 hafta sonra çoğu sınıf kapanır. 1 sınıfta korona çıktı mesela o korona olan kişi sadece kendi sınıfına taşımıyor. Üst sınıflarla konuşabilir alt sınıflarla konuşabilir. Kısacası diğer sınıflarada yayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı