Okullar kapanmalı mı?

Söylediklerine göre Türkiye genelinde sadece 198 sınıf karantinaya alınarak online eğitime geçilmiş. Oysaki sadece bizim okuldan bile 2 sınıf karantinada. Kardeşimin okulunda da 5. ve 6. sınıflardan 3 tane karantinaya alınan sınıf var, 7 ve 8'ler sabahçı olduğundan onları bilmiyormuş. Başka okullarda okuyan arkadaşlarıma soruyorum onların okulları da böyle. Acaba hangi Türkiye'den bahsediyorlar? Ben mi yanlış yerde yaşıyorum?

Bizim okul 11lerden 4, 12lerden 1, 9 ve 10lardan 3 sınıf karantinada. 11lerde bir tek bizim sınıf kaldı :D
Söylediklerine göre Türkiye genelinde sadece 198 sınıf karantinaya alınarak online eğitime geçilmiş. Oysaki sadece bizim okuldan bile 2 sınıf karantinada. Kardeşimin okulunda da 5. ve 6. sınıflardan 3 tane karantinaya alınan sınıf var, 7 ve 8'ler sabahçı olduğundan onları bilmiyormuş. Başka okullarda okuyan arkadaşlarıma soruyorum onların okulları da böyle. Acaba hangi Türkiye'den bahsediyorlar? Ben mi yanlış yerde yaşıyorum?

Bizim okulda 11lerden 4, 12lerden 1, 9 ve 10lardan 3 sınıf karantinada. 11lerde bir tek bizim sınıf kaldı :D

Tamam, lise mezunun sahip olabileceği meslekleri söyle işte.
Her şeyi benden beklemeyin sadece birkaç örnek verdim ve aklıma gardiyanlık geldi 🙃
Çıkıp gardiyanlık diyorsun, çok istersen olabilirsin diyorsun.
Boyun kısa ise gardiyan olacağını düşünmezsin. Daha farklı plan ve hayaller kurarsın.
Çok uslu bir çocuk olursak Şirinler'i de görebilir miyiz?
Kesinlikle 👍 Çünkü ben görmüş olabilirim.

Herkes aşısını olup maskesini takarsa problem olmaz.
Hocam benim gibi aşı karşıtı olmayan ama güvenemeyen kişilere ne olacak?

Açık lise okumak zorunda mıyım? Kaç gündür karantinadayım sınıfta 2 kişi pozitif çıktı diye. Sınıfın girişinde mevcut 20 kişidir diyor biz ekstra sıra getirip 42 kişi oturuyoruz. MEB bakanının dediği gibi arsa veya inşaat problemi yok. Adam gibi yapsınlar zaten zamanla hastalık grip gibi alışılagelmiş olacak. İlk vakada millet marketleri yağmalıyordu şimdi 20K vaka var milletin umrunda değil. Maske konusunda haklısınız :D

Kapalıyken yurt dikip adam gibi düzenleyebilirler.

Hocam ben yurtta kalıyorum. Okulda herkes takarken yurtta kimse maske takmıyor. Sürekli olarak denetlemek için ise her kata bir hoca desek her gün belletmen kalacak 3 hoca lazım ki bu da zor. Herkesi aşılamadılar zaten daha. Dediğiniz gibi sürekli kapatmak çözüm değil fakat maske vs. bunlara uyan pek yok gibime geliyor.
Yurt başka hocam, ben normal bahsediyorum. Yurtta haklısınız.
İlk okul ve orta okullara anlatın anlatabilirseniz bu dediğinizi.
Liselerden vaka çıkıyorsa liselere de anlatılmalı.
7 8 saat maske takmaktan uzandım vallahi artık arka tarafımdan nefes alacagım.
Haklısınız bende sıkılıyorum ama yapacak bir şey yok.

Yurt başka hocam, ben normal bahsediyorum. Yurtta haklısınız.

Ben de kapanmasına karşıyım hocam şahsen önümüzde bir üniversite sınavı var ve uzaktan bu işin olmayacağını anladı çoğunluk. Hızlı bir şekilde aşılama olsa ne güzel olur aslında. Ben hala olmadım 15 yaşındayım.

Ben de kapanmasına karşıyım hocam şahsen önümüzde bir üniversite sınavı var ve uzaktan bu işin olmayacağını anladı çoğunluk. Hızlı bir şekilde aşılama olsa ne güzel olur aslında. Ben hala olmadım 15 yaşındayım.
Benim arkadaşlarıma da sıra gelmedi. TC Kimlik Numarasından ötürü. Büyük ihtimalle size de sıra gelir. Gelince aşınızı yaptırın, kendinizi ve etrafınızdakileri de koruyun.

Bence kapanması lazım. Her teneffüs çaldığında "sövgölö öğröncölör öllörömözö tömöz tötölöm" diye anons ediyorlar. Bizim sınıftaki erkeklerse 10 kişi güreşıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı