Okullar tekrar kapanır mı?

Ben kapanmasını istemem ama vakalar aynısını söylemiyor. Hem yeni bakanı da o kadar iyi tanımıyorum. Konuyu doğru değerlendirip doğru önlemleri alır mı, bilemem. Geçen sene LGS'ye girdim, bu yıl hazırlıktayım ve kapanması zararıma olur. Tabloya göre değerlendirme yaparsak, Kasım veya aralık gibi kapanma ihtimali olur. İhtimal diyorum çünkü aşı var. Belki de gereği oranlara ulaşılır ve okullar bir daha hiç kapatılmaz.

Arkadaşlar ben 3 gün okula gittim ve hastalığı kaptım daha 3 gün oldu ve ben okulda maskemi hiç çıkarmadım ona rağmen bulaştı okulları hiçbir hazırlık olmadan pata küte tam gün açtılar en azından ilk birkaç hafta inceleselerdi hastalık artığndada en azından yarım gün yapsalardı ya da başta okulu yarım gün açsalardı öğrencileri okula alştırdıktan sonra yarım gün yapsalardı.

Arkadaşlar ben 3 gün okula gittim ve hastalığı kaptım daha 3 gün oldu ve ben okulda maskemi hiç çıkarmadım ona rağmen bulaştı okulları hiçbir hazırlık olmadan pata küte tam gün açtılar en azından ilk birkaç hafta inceleselerdi hastalık artığndada en azından yarım gün yapsalardı ya da başta okulu yarım gün açsalardı öğrencileri okula alştırdıktan sonra yarım gün yapsalardı.
14 gün kuluçka süresi olan virüsü 3 günde mi kaptın?

Okulları kapatmamaları gerekiyor. Şahsen 9'dayken 2. dönem okul kapandı ve 2 sene okula gitmedik. Şimdi 11'deyim bu sene de okula gitmezsem durum vahim. Evden hiçbir şey anlaşılmıyor ve okul ortamı bir başka. Evde otura otura bir hal olduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı