Okulların açılması doğru bir karar mı?

Bence gayet doğru karar, millet okula gitmeden yatıp ders işliyormuş gibi yapıyor. Adam Zoom'u arkaya alıp ETS 2'de tırcılık yapıyor! Ölen ölsün, eğitim sağlıktan daha önemli.

Sen konuya böyle bakıyorsun, bir de evinde interneti olmayan arkadaşlarımız var. Onlar ne yapacak bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet doğru karar, millet okula gitmeden yatıp ders işliyormuş gibi yapıyor. Adam Zoom'u arkaya alıp ETS 2'de tırcılık yapıyor! Ölen ölsün, eğitim sağlıktan daha önemli.

Dostum yalnız o söz öyle değil, her işin başı sağlık. Eğitim sadece okulda alınmaz ve tek şansın yok okumak için, gelecek hayatın için. Ama bu virüs başkalarının hayatının sonuna sebep olursa onlar bu şansı bir daha bulamaz. Sana kolay gelir ölen ölsün demek söyle bana ölenlerden kim geri geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hani nerede reis? Bazı okullar açıldı yakın zamanda kapanır herhalde. Kış geliyor ve vaka sayısı daha da artar.

En azından İstanbul için böyle olacağını düşünüyorum. O kadar orantısız açıklamalar yapıyorlar ki...

Üniversiteleri açacağız diyorlar, İstanbul'da vakalar rekor kırıyor...

Beklemekten başka çare yok. :(

Uzaktan eğitim çöp olduğu için iyi oldu. Ama gıcıklandığım nokta sınav yapacak olmaları. Kimse doğru düzgün çocuğunu okula göndermiyor. Okul da tüm gün kalmıyoruz. O dandik canlı dersler ile durumu kurtarmaya çalışıyorlar. Ama hiçbir işe yaramaz. Bence çoğu kişi sınavlarda dökülecek.

Korkutuyorsun abi yapma kalp kırmak falan 😯.
Forumda birisi senin hakkında saçma cevaplar veriyor derdide inanmazdım inanıyorum sen sanıyorsunki herkes derse katılıyor internet uçuyor falan ? Bide dalga geçiyor bu okulda gıcık olduğum pinti inek öğrencilerdende betersin git başka yerde edebiyat yap bizim derdimiz plaj gezmek tek işimiz bu Cidden nerden bildin ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı