Okulların ciddi ciddi açılıyor oluşu

1.5 yıldır adam akıllı okula gitmedim. Bir anda hafta da 5 gün okula gideceğiz. Eskiden nasıl gidiyorduk onu düşünüyorum, okulun açılmasını istemiyorum sadece bir gün gidip kokusunu çekiyim yeter de artar bile.

Sanki koronadan ölecekmişim gibi hissediyorum çünkü bırakın korona antikorunu uzun zamandır hasta olmadığından en ufak bir antikor bile yok vücudumda.
Okula gittim. Aşılı olduğum halde aşılı başka bir arkadaşımdan virüs kaptım. Eve gittim ve virüsü aşılı anne-babama bulaştırdım. Aşılı olduğumuz için hiçbirimize bir şey olmadı. Eğitimden mahrum kalmadım. Bunu da anlamazsan daha nasıl basitleştirebilirim bilmiyorum.
Hocam ne içtiniz bana da verin kafanız iyi de.Ben ve ablam gibi reşit olmayan ve ailesi aşıya izin vermeyen çocuklar/gençler ne olacak acaba?

Son düzenleme:
Açıldıktan bir süre sonra eğer vakalar sıçrarsa kapatırlar. Açılmasını ve adam akıllı ders işlemeyi bende istiyorum. Sınav yaklaşıyor çünkü.

Sanki koronadan ölecekmişim gibi hissediyorum çünkü bırakın korona antikorunu uzun zamandır hasta olmadığından en ufak bir antikor bile yok vücudumda.

Hocam ne içtiniz bana da verin kafanız iyi de. Ben ve ablam gibi reşit olmayan ve ailesi aşıya izin vermeyen çocuklar/gençler ne olacak acaba?

Korkma aslında sende belki koronayı sessiz geçirmişindir herhangi bir bir semptom olmamıştır annen Baban'da doğru söylüyor zaten korkma bir şey olmaz.

Açılmasında bir sakınca yok bence bu salgın bitmez vakalar hiç bitmez.

Mutlaka biter hiçbir şey sonsuz değildir Korona'da doğal seleksiyonlar sonucu dünyadan silinecektir hiçbir şey ve bu virüsü'de laborutuvarda üretilse bile Allah vesile olmuştur ve Allah'tan gelen her şey Allah'a gider.

Vallahi panpiş genelevler dahi açık bu okulu kapatanın kafasını havaalanı gibi kazıyacağım az kaldı. 134 kişilik sınıfta 8 kız vardı zaten bir de bu eleman çıktı o kızları da aldı elimizden 😈😈

Mutlaka biter hiçbir şey sonsuz değildir Korona'da doğal seleksiyonlar sonucu dünyadan silinecektir hiçbir şey ve bu virüsü'de laborutuvarda üretilse bile Allah vesile olmuştur ve Allah'tan gelen her şey Allah'a gider.
Bu salgın bitmez aşı sadece ölümcüllüğü düşürüyor grip gibi hayatımızda olacak her zaman.

Geri
Yukarı