Okulların ciddi ciddi açılıyor oluşu

Bence açılmasın.

Hayır açılabilir zaten istemeyen okula gitmeyeceğim derse okula gitmezsin zaten 1.5 sene doğru düzgün okula gitmedi.
Bence açılmasın.
@mrht1234
Ben gidip de korona kapmak istimiyorum. Sen korona olmak istiyorsan ol.

Korona kapsan ne olacak ölecek misin entübe'mi olacaksın? Ağır hasta'mı olacaksın? Hafif bir şekilde geçip gidecek ama kronik rahatsızlığın varsa okula gitmeme talebinde bulunup okula gitemeyebilirsin.

Son düzenleme:
Hayır açılabilir zaten istemeyen okula gitmeyeceğim derse okula gitmezsin zaten 1.5 sene doğru düzgün okula gitmedi.

Korona kapsan ne olacak ölecek misin entübe'mi olacaksın? Ağır hasta'mı olacaksın? Hafif bir şekilde geçip gidecek ama kronik rahatsızlığın varsa okula gitmeme talebinde bulunup okula gidemeyebilirsin.
Belki olacağım. Nereden biliyorsunuz?

Yapılmayacak, yapılan bildirilerin hiçbirinde aşısız öğrencilere test yapılacağı söylenmedi, sadece öğretmen için bu kural. Ki zaten sadece 3 sınıf düzeyi şu an aşılama yaşında gerisine daha sıra gelmedi bile.
Sanki mükemmel eğitim alıyormuşuz gibi okulların açılmasını istiyor herkes. Cidden eğitim için mi açılmasını istediklerini sanıyorsunuz :D Hayır sadece eski ortamını özlediler.
Belki olacağım. Nereden biliyorsunuz?
Hocam 2-3 gündür aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor, boşverin engeli basıp geçin.

Yapılmayacak, yapılan bildirilerin hiçbirinde aşısız öğrencilere test yapılacağı söylenmedi, sadece öğretmen için bu kural. Ki zaten sadece 3 sınıf düzeyi şu an aşılama yaşında gerisine daha sıra gelmedi bile.
Sanki mükemmel eğitim alıyormuşuz gibi okulların açılmasını istiyor herkes. Cidden eğitim için mi açılmasını istediklerini sanıyorsunuz :D Hayır sadece eski ortamını özlediler.
Öğretmenlere diye okudum. Yanlış oldu.

Uzaktan eğtimden hiçbir şey anlamayan ve ders çalışma isteğini uzaktan eğitim yüzünden kaybetmiş benim için çok güzel bir haber ancak sınıfları bölemeyecekleri için tehlikeli olacağını düşünüyorum.

Sanki mükemmel eğitim alıyormuşuz gibi okulların açılmasını istiyor herkes. Cidden eğitim için mi açılmasını istediklerini sanıyorsunuz :D hayır sadece eski ortamını özlediler.

Hocam 2-3 gündür aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor, boş verin engeli basıp geçin.

Allah Allah ama gerçek eğer kronik rahatsızlığı yoksa okula gitmesinde bir tehlike asla yok kaç kere yazdım bunu hala anlayamıyorsunuz bunu söylerken sadece kendi düşüncelerim değil vaka sayısı istatisliklerden faydalanıyorum kendi yaşadığım tecrübelerden bu sonuca varıyorum bakın vaka sayısı 212 milyon ölüm sayısı ise 4,44 milyon entübeler'de dahil edersek 9, 85mn yani buna göre 202,15 milyon normal hasta kalır buna oranlarsak ölüm ihtimali 21'de 1'dir tabii bu oranda ölenlerin çoğu 50 yaş üstü kişiler olduğu veya kronik hastalığı olan kişiler olduğu için çok gelebilir ama 190.637.675 milyon iyileşen insan var yani iyileşme ihtimali 10/9 %90, 63 yani kronik rahatsızlığın yoksa okula gitmenin hiçbir tehlikesi yoktur.

Okullar açılmayınca kızıyorlar, açılsın diyorlar. E açılıyor, açılınca neden açıyorsunuz kapatın, diyorlar. E, kapatılıyor bu sefer tekrar aynı olay. Döngü.

Yeni konular

Geri
Yukarı