Okulların Yüz Yüze Eğitime Açılması Hakkında

hadwiger

Hectopat
Makaleler
36
Yer
9. Ana Jet Üssü

RamooY

Centipat
Yer
Corsair 5000D AirFlowun içi
Bunların hepsi sorun asıl büyük sorun sistemin kendisi zaten. Ben seneye üniversite sınavına gireceğim. Üniversitede gram işime yaramayacak tonla bilgiyi zorla öğrenmeye çalışıyorum. Saçma.

UgurBR

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Bir şey söylemek istiyorum sizlere, mesajlarınızda kime gönderme yaptığınızı beyni olan herkes anlar ama şimdi bundan değil başka bir şeyden bahsedeceğim. Ne yazık ki öğrenince kötü olacağınız bir şeyden bahsedeceğim.

İstanbul'un başkanı sizin "malum kişi" değil.
Kabine toplantısında "malum kişi"nin yanında İstanbul'un başkanı da vardı.
Kabine toplantısında herkes konuşuyor ve orta buluyorlar.
Ne alakası var? Sen bizi fanatik falan zannediyorsun herhalde. Biz herkesi eleştiriyoruz. Ayrıca kabine toplantısında yandaşlarda var.

KS
Dissient

Dissient

Hectopat
Bunların hepsi sorun asıl büyük sorun sistemin kendisi zaten. Ben seneye üniversite sınavına gireceğim. Üniversitede gram işime yaramayacak tonla bilgiyi zorla öğrenmeye çalışıyorum. Saçma.
O çok ayrı bir şey zaten. İnternet çağındayız, ama bizim ülkemiz maalesef çağa uyum sağlamak konusunda çok inatçı.

RamooY

Centipat
Yer
O çok ayrı bir şey zaten. İnternet çağındayız, ama bizim ülkemiz maalesef çağa uyum sağlamak konusunda çok inatçı.

Keşke Norveç'te balık olsam.

RamooY

Centipat
Yer
Ahh, keşke. Gençlerimiz başka ülkede herhangi bir nesne olmak için çoğu şeyini verebilecek durumda. Buna ben de dahilim.

Maalesef hocam Türkiye'de yaşamak istemeyen bir gençlik yetişiyor. Şu an imkanım olsa gideceğim tek ülke Norveç.

Yeni konular

Yukarı