Okulu bırakıp bilgisayarcıda çalışmak istiyorum

Bilgisayarcı seni işe alacak mı?
Alsa bile senden bilgisayarcı olmaz.
Bilgisayarcılar o işi okuyarak öğreniyor.
Hayatının en büyük salaklığını yapmış olursun.
Bir berberin yanında çırak olarak işe başlarsan, bir kaç sene sonra belki kendin bir berber dükkanı açarsın.

Vallahi kanka tüm dersler kötü ortalamam 47 yengeminde PC ile ilgili iş yeri aöma belgedi var ben bu 2 senede ne toplarsam ve ne öğrenirsem öğreneyim sonra belki yengemle ükkan açarız diye düşünüyorum Anadolu lisesi zaten hocalar çok üstümüze geliyor ödev yazılılar vs.

Dostum eğer Instagram kullanıyorsan oradan konuşalım daha detaylı elimden geldiğince sana yardımcı olurum zeki birine benziyorsun diğer dersleri kötü olan kekolar gibi değilsin daha detaylı konuşursak daha çok yardımcı olabilirim ve bence o topa girme ileride sürekli bir dükkanın içinde olmak istemiyorsan hayatı daha kaliteli yaşamak gerek bunun içinde çalışmamız lazım.

Sınıfı geçersem okuyacağım.

Sınıfın zeki kızından yardım iste yardım ettiği zaman da ona çikolata al. Genelde ben de böyle yapıyordum. Performans veya yazılıya çalıştırmasını istiyordum, kitap okuma sınavından bile okumama rağmen 95 almışlığım var. Kızlar her zaman yardım eder ama onları da çok sıkmamak lazım çok sıkınca yardım etmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi kanka tüm dersler kötü ortalamam 47 yengeminde PC ile ilgili iş yeri açma belgesi var ben bu 2 senede ne toplarsam ve ne öğrenirsem öğreneyim sonra belki yengemle dükkan açarız diye düşünüyorum Anadolu lisesi zaten hocalar çok üstümüze geliyor ödev yazılılar vs.
Bilgisayarlar sizin geleceğinizdeki 30-40 senede popülerliğini tamamen yitirecek. Şuan bile bilgisayarcıların geneli sinek avlıyor. (gelen kimi bulurlarsa onu kazıklıyorlar o ayrı da) Okul okumak zorunda değilsiniz ama en azından önü açık başka bir sektör bulun.

Yeni konular

Geri
Yukarı