Okulum çok kötü gitmek istemiyorum

Hocam olaylar cidden böyleyse adli işlemler başlatılır genellikle.

Hocam keşke biri şikayet etse şu okulu bir yardım etseler, ben ne yapacağımı bilmiyorum artık kendime güvenim kalmadı hayattan ümidim kesildi daha 10 sınıftayım, tüm acı bir anda bitsin istiyorum artık gücüm kalmadı maalesef.

Polisi aramaları lazım herhangi bir öğrencinin diğer bir öğrenciyi yaralaması durumunda.

Bizde polisi aramıyorlar bıçaklanan öğrenciyi çağırıyorlar, sakın onlara bir daha bulaşma falan diyorlar poliside aramıyoruz tutanak falan da tutmuyoruz onlar çok tehlikeli kişiler önceden birilerini öldürdüler falan deyip yolluyorlar, çenesine yumruk yiyen arkadaşıma böyle denildi.

Arkadaşlar şikayet etmek isteyen olursa teknokent koleji Erzurum aziziye.

Bizde polisi aramıyorlar bıçaklanan öğrenciyi çağırıyorlar, sakın onlara bir daha bulaşma falan diyorlar poliside aramıyoruz tutanak falan da tutmuyoruz onlar çok tehlikeli kişiler önceden birilerini öldürdüler falan deyip yolluyorlar, çenesine yumruk yiyen arkadaşıma böyle denildi.
Hocam herhalde 6 sınıf falan birbirine girse anca duyulur.

Hocam keşke biri şikayet etse şu okulu bir yardım etseler, ben ne yapacağımı bilmiyorum artık kendime güvenim kalmadı hayattan ümidim kesildi daha 10 sınıftayım, tüm acı bir anda bitsin istiyorum artık gücüm kalmadı maalesef.

Hocam bunlar büyük ihtimalle aşiret falan değilmi?

@Skrotski Bende Erzurum'da sosyal bilimlerdeyim. Nakil aldıracaksan da Erzurum'da ki tüm meslek liseleri aynı. Değişen bir şey olmayacaktır.

Hocam bunlar büyük ihtimalle aşiret falan değil mi?

Okulun tehlikeli kişileride çok kalabalıklar birbirlerini tanıyorlar büyük ihtimalle diğer doğu illerimizden gelen öğrenciler akrabaları yerleştirmiş olabilir.

@Skrotski bende Erzurum'da sosyal bilimlerdeyim. Nakil aldıracaksan da Erzurum'daki tüm meslek liseleri aynı. Değişen bir şey olmayacaktır.

Ne yapabiliriz hocam burayı ihbar etsek aniden baskın atsalar kapanır mı okul?

Hocam herhalde 6 sınıf falan birbirine girse anca duyulur.

Hocam ertesi gün tekrar okula çağırırlar yine 400 kişi bile ölse ve yine o kekolar sınıfta bağırarak milletle dalga geçer zorbalarlar.

Okulun tehlikeli kişileride çok kalabalıklar birbirlerini tanıyorlar büyük ihtimalle diğer doğu illerimizden gelen öğrenciler akrabaları yerleştirmiş olabilir.

Olaya okul hiçbirşey yapamaz hocam yemez yani, olaya sadece polis bu olaya son verebilir.

Hocam bunlar büyük ihtimalle aşiret falan değilmi?
Öyle bir şey herhalde hocam. Sınıfımdakiler okuldan kaçtığı için beden öğretmeni (ve galiba 1 edebiyat öğretmeni) onların avuçlarına sopayla falan vurup göz korkutmaya falan çalışmışlardı.
(Öğrencilerin dediğine göre)

Bunları nasıl dokunmuyorlar?

Hocam ertesi gün tekrar okula çağırırlar yine 400 kişi bile ölse ve yine o kekolar sınıfta bağırarak milletle dalga geçer zorbalarlar.
Hiç bir şey yapmazlar.Zaten yapmıyorlar da en iyisi kötünün iyisidir diyip başka bir liseye git.

Öyle bir şey herhalde hocam. Sınıfımdakiler okuldan kaçtığı için beden öğretmeni (ve galiba 1 edebiyat öğretmeni) onların avuçlarına sopayla falan vurup göz korkutmaya falan çalışmışlardı.
(Öğrencilerin dediğine göre)

Bunları nasıl dokunmuyorlar?

Hocam okulumuzda bir müdür var o genelde öyle yapan çocukları sopayla dövüyor arka odada gizli bir şekilde ama yine o çocuklar aynı şekilde devam ediyor öğretmen dövdükleri oldu.

Hocalarım bu arada eklemeyi unuttuğum bir şey var, her sene okulda en az 3 hoca dayak yiyor.

Hocam okulumuzda bir müdür var o genelde öyle yapan çocukları sopayla dövüyor arka odada gizli bir şekilde ama yine o çocuklar aynı şekilde devam ediyor öğretmen dövdükleri oldu.

Hocalarım bu arada eklemeyi unuttuğum bir şey var, her sene okulda en az 3 hoca dayak yiyor.
Hocam biber gazı falan taşıyın. 💀

Yeni konular

Geri
Yukarı