Okumak istememek

Yabancı dilim çok iyi fenimde iyi fakat olay matematik de bitiyor.
Matematikte devamında gelir hocam matematikten özel ders alın alabilirseniz. Sizin de biraz çabalamanız gerekiyor. Lgs'de 16 tane yaptım matematikten zamanında özel ders alıyordum. Şimdi 11. Sınıfım gene iyi matematiğim. Yeni nesil sorular çözmeye çalış lütfen. Sana güveniyoruz.

Matematikte devamında gelir hocam matematikten özel ders alın alabilirseniz. Sizin de biraz çabalamanız gerekiyor. LGS'de 16 tane yaptım matematikten zamanında özel ders alıyordum. Şimdi 11. sınıfım gene iyi matematiğim. Yeni nesil sorular çözmeye çalış lütfen. Sana güveniyoruz.

Alıyorum özel ders. Ona rağmen ders aldığım günden sonraki gün her şeyi unutmuş oluyorum. Moralin için teşekkür ederim, hala parkta oturuyorum babam ve arkadaşları sürekli arayıp mesaj atıyor. Ama yok artık okumayacağım okusam bile mesleğe giderim. Umurumda değil kim ne kadar üzülürse üzülsün, ne kadar yazık oluyorsa olsun.

en kötü 16 mı hedefiniz kaç puan ki
466.

Alıyorum özel ders. Ona rağmen ders aldığım günden sonraki gün her şeyi unutmuş oluyorum. Moralin için teşekkür ederim, hala parkta oturuyorum babam ve arkadaşları sürekli arayıp mesaj atıyor. Ama yok artık okumayacağım okusam bile mesleğe giderim. Umurumda değil kim ne kadar üzülürse üzülsün, ne kadar yazık oluyorsa olsun.

466.
bende lgs ye hazırlanıyorum arada banada böyle oluyor bazen her şeyden kendimi soyutluyorum bırakıp gitmek istiyorum ama okumak zorundayız ergenliğin verdiği duygularlada alakalı biraz ayrıca ailenize çok takılmayın hayat sizin hayatınız ben kötü puan alırsam ailem hayal kırıklığına uğrar diyede düşünmeyin asla bence biraz daha düşük hedefler koymalısınız tabi yine size kalmış sonuçta sınavda sadece 1. dönem konuları var arkadaşlarımın çoğu lgs den kötü puanlar aldı ve lgs den 1 hafta sonra kimse bir şey hatırlamıyoru bile hayat devam ediyor size güveniyorum asla umudunuzu kaybetmeyin kötü puan alabilirsiniz bunda problem yok fakat elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın

466.
kendinize yazık etmeyin okuyun

bende lgs ye hazırlanıyorum arada banada böyle oluyor bazen her şeyden kendimi soyutluyorum bırakıp gitmek istiyorum ama okumak zorundayız ergenliğin verdiği duygularlada alakalı biraz ayrıca ailenize çok takılmayın hayat sizin hayatınız ben kötü puan alırsam ailem hayal kırıklığına uğrar diyede düşünmeyin asla bence biraz daha düşük hedefler koymalısınız tabi yine size kalmış sonuçta sınavda sadece 1. dönem konuları var arkadaşlarımın çoğu lgs den kötü puanlar aldı ve lgs den 1 hafta sonra kimse bir şey hatırlamıyoru bile hayat devam ediyor size güveniyorum asla umudunuzu kaybetmeyin kötü puan alabilirsiniz bunda problem yok fakat elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın

kendinize yazık etmeyin okuyun
Teşekkür ederim.

Daha önce konu açmıştım, LGS'de fen lisesini kazanmam hakkında fakat o kadar şeye rağmen aptal ben daha yeni nesil matematik bile çözemiyorum. Sinirden kitabı parçaladım attım, evden çıktım bir parkta oturuyorum. Babam fen lisesini kazanırsam ekstradan Xbox alacağını söylemişti, öğretmenlerin hepsi beni övmüş, benden umutlularmış ama umurumda değil. Yarın okula gitmeyeceğim.
Okumak istemiyorum okusam bile nereye gideceğim umurumda değil. Ne yapmalıyım, ne gibi yollara yönelmemi önerirsiniz?

Okul kapansın dedim ve sabah olmadan maraş depremi oldu. Her ne kadar istemesen de gitmek zorunlu.

İyi niyetin için teşekkür ederim. Çocukluk gibi gözüküyor tabii ki. Fakat bu psikolojide olsaydın aynısını yapardın. Böyle durumlarda empati kurmak lazım oturduğun yuvadan iyi hoş halinle düşünmek olmaz. Değişik bir psikolojik yapım var zaten.

Başarım güzel, davranışlarım gayet kibar. Matematikdede yavaş yavaş iyileşiyorum fakat istemiyorum cidden istemiyorum. Sınavı kazanacaksın bile bu stresle kazanamam.
Dostum günde min 8 saat çalıştıran bir ailenin oğluyum intihara kadar gelmiş psikolojim ne anlatıyorsun yani ?

Geri
Yukarı