Okumak istememek

Aga şimdi gördüm konuyu şana olsa da ben okumasam diyorum lise boş iş bana göre kim sana gerçek hayatta biyoloji konularını matematik konularını bu benim fikrim ama sanada kötü örnek olmayayım.
Biyoloji ve matematik hayatın her yerinde karşına çıkar. Sen fark edemiyorsan, ben bilemem. Neyse, 1 ayda zengin olma videoları izlemeye gidiyorum.

Hocam Almanya da mısınız?
Hayır, ailem nedeniyle Almanya'da değilim ancak Alman vatandaşıyım.

Sen, 1.2 Milyon TL bütçede Taunus öneren çocuksun.

Bir de yok şu kadar yakıyor, 220 görüyor, çok konforlu, güvenli, sağlam diyordun.

Neyse. Konuya gelecek olursak, ergence bir düşünce. Bir soru çözemeyince karalar bağlama durumu.

Ek olarak "Mahrum" kelimesinin anlamını bildiğinizi sanmıyorum. Kullanıcı adınızın "Eskipcmuzdaribi" olması gerekirdi.

Sen, 1.2 Milyon TL bütçede Taunus öneren çocuksun.

Bir de yok şu kadar yakıyor, 220 görüyor, çok konforlu, güvenli, sağlam diyordun.

Neyse. Konuya gelecek olursak, ergence bir düşünce. Bir soru çözemeyince karalar bağlama durumu.

Ek olarak "Mahrum" kelimesinin anlamını bildiğinizi sanmıyorum. Kullanıcı adınızın "Eskipcmuzdaribi" olması gerekirdi.
Aynısı yemin ederim.

Şu an umurumda bile değil. En kötü mesleğide yaparım artık tek yapacaksam yapacağım şey hayatta kalabilmek.
İstediğin bir bölüm varsa Mesem'e gir(4 gün iş 1 gün okul) hem istediğin alanda usta ve mezun oluyorsun, para kazanıyorsun(asgarî'nin 3'te 1'ini ekstra olarak dükkan vermesi lazım) 4500 küsür bir para giriyor cebine. Arkadaşlarımın çoğu Mesem'e geçti çok memnunlar onlarda okumak istemiyordu.

Sen, 1.2 milyon TL bütçede taunus öneren çocuksun.

Ek olarak "mahrum" kelimesinin anlamını bildiğinizi sanmıyorum. Kullanıcı adınızın "eskipcmuzdaribi" olması gerekirdi.

Bütçeye dikkat etmediğimi söyledim tabii contan yanık değilse anlardın. Bu konunun benim bir arabayı dövmemle ne alakası var? Ergence bir hareket doğru. Mahrum kelimesini bilerek koydum o kadar bilgisiz değilim.

Ford taunus önerilir mi ya 😐

Kötü yanlarını söyler misin düzelteyim? Erme gibi tecrübe değil de sitelerden çıkmamazlık yapmıyorum. Herif eski arabaları kötülüyor ne bekliyorsun😁

SE 280'i tofaşa banzetme anladım akıl yaşın küçük olabilir. Fakat her eski araba kötü değildir. 1967 model mustang bedavaya verilseydi elin ayağın birbirine dolanır mesela. Bırak bu ayakları. Önerdiğin soğutucuda hayır yok, sana benziyor.

Şu an umurumda bile değil. En kötü mesleğide yaparım artık tek yapacaksam yapacağım şey hayatta kalabilmek.
Hayatta kalabilmek ama nasıl? Hiç hareket edemeyen bir insan da hayatta kalabiliyor. Hayatı yaşamak daha önemli hayatta kalabilmekten. Okumayı sevdirecek illa bir şey vardır sana. Sadece onu bulman gerekiyor.

Geri
Yukarı