Olduğunu gerçekten o anı net hatırladığım olaylar

@Silinen üye konuyu başından beri takip ediyorum. Açıkçası bence böyle şeylere takma kafana. Yoksa sıyırırsın kafayı. Boş ver bak sınavına. Gerçekten şu anda uğraştığına değmez.
Relax ol derin nefes al ve sınavına çalış.
Besmele çek Allah'a dua et sonra bak işine. Diyeceklerim bu kadar.

Yani zamanında sanayide çalıştım. Gerçi oda babamın sürekli alışveriş yaptığı yer. Babam otoboyacı. (araba boyacısı) çok onun yanında çalışmışlığım var ve boya aktarının yanında çalışmıştım sanayide. Açıkçası bu olay gerçekten bir garip geldi. Açıkçası normal hissediyorum kendimi her zaman. Ama bu olayı böyle (ya fark ettim ya da böyle olduğunu düşündüğümden) bir boşluğa girdim açıkçası. Yarın yazılım sınavı var ona bakamıyorum şu an bu konudan dolayı. Kafam bayağı karıştı.
Aslında bende olay şu şekilde gelişiyordu. Bir ortamı daha önce görüyordum ama üzerinde durmadığımdan unutuyordum. Ama aynı ortamı ikinci kez görünce bu sefer hatırlama gibi oluyordu ve ben ortamı daha önce gördüğümü unutmuştum. Bu nedenle bende şaşkınlık oluyordu. Yani siz olayları daha önce görmüşsünüz belki.

Ayrıca o imzadaki yazıyı kaldır bence. Ayrıca profil resmini de değiştir. O ne öyle karamsar karamsar. Galiba Half-Life oyununu seven birisin adımdan anladığım kadarıyla. Biraz da oradan böyle kafana takmış olabilirsin belki bazı şeyleri. Açıkçası bende birkaç zamandır takmıştım oyuna sonradan seriyi bitirince bıraktım.

Rahat ol ve dersine bak.
Aslında bende olay şu şekilde gelişiyordu. Bir ortamı daha önce görüyordum ama üzerinde durmadığımdan unutuyordum. Ama aynı ortamı ikinci kez görünce bu sefer hatırlama gibi oluyordu ve ben ortamı daha önce gördüğümü unutmuştum. Bu nedenle bende şaşkınlık oluyordu. Yani siz olayları daha önce görmüşsünüz belki.

Anladığım kadarıyla arkadaş olayı cidden yaşamış bir şekilde hatırladığını söylüyor. Açıkçası biraz tuhaf mesele. Ama kafaya takmazsa sorun olmayacak gibime geliyor. Bazen bazı şeyler kafada bitiyor. Bu yüzden bence takılmasın böyle olaylara. Sana da tavsiyem bu olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SIRINDOSCARF doğru söylüyorsun gibi geliyor ama işte düşünğnce gerçekten kafaya takmıyor değil insan. Bakalım doğru dürüst bir şeyde bilmiyorum zaten. Sadece derste öğrendiklerim var biraz.

Neyse kapatalım bu konuyu dediğiniz gibi yoksa kafam patlayacak gibi hissediyorum.

Bence de kapatalım konuyu yoksa gerçekten hiç sorunun yoksa bile kendi kendine sorun yaratırsın yoksa. İyi dersler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı