Otizmli olduğunu kabullenmek

Messi de Aspergermiş, şimdi gördüm. :D

Bazı insancıklar yüzünden bizim gibilerin iç dünyası yıkılıyor. Emin olun çok hassasız arkadaşlar. Kendimi acındırmak için söylemiyorum bunları. Yalnızca dertleşmek istedim. Hata mı yaptım?

Aynen öyle.
O zaman dert etmenize gerek yok. Böyle bir şey yok hiç olmadı gibi düşünün. Bunun sizin hayatınıza çok fazla bir etkisi yoksa bu yok gibi yaşayın. Şimdi uyuyun, yarın bunlara bir kabus deyin ve hayatınıza herkes gibi devam edin.

Merak etme zamanla alışırsın. Çok üzmene gerek yok kendini. Bende böbrek rahatsızlığım mevcut. Hayatımı dikti 😀. En basitinden bilgisayar veya yazılım mühendisi olmak istiyordum AÖF YBS okuyorum. Sonuç alıştım artık daha kötüsü de olabilirdi diye teselli ediyorum. Ölene kadar içeceğim ilaç, tansiyon, karbonat üçlüsünden ve sıkı kurallara alıştım. Zamanla insan her şeye alışıyor. Hastalığımın MR çekimine kadar ki dönemi çok ağırdı ama şükür atlattım. Eskisine kıyasla şiddeti daha az. Geçmiş olsun.
Size de geçmiş olsun.

@Yeniçocuk Size de geçmiş olsun.

@CBum Çok takmanıza gerek yok. Sonuçta size pek bir etkisi yok. Kağıt üzerinde otistiksiniz. Geçmiş olsun.
Aslında bayağı bir etkisi var. Şu an bile Allah'ın belası anksiyete eksik değil. :D
Sosyal hayatta vs. aşırı büyük bir engel. Umarım kimsenin başına gelmez.

Geri
Yukarı