Onaylanan iade kaç gün içinde yapılmalı?

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
Arızalı olarak onaylanan ekran kartımın iadesi hakem heyetinden onaylandı. Firma gönderin ücreti iade edelim dedi. İşlerimin yoğunluğundan henüz gidemedim teslim etmeye sonuç açıklandıktan ne kadar süre sonra gönderirisem iade iptal olur ya da bu karar çiğnenebilir? Buna göre dikkat edeyim. Var mı bilginiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2-10 iş günü.

Yanlış okumuşum. Firmanın kurallarıyla alakalı bir şey bu. Kesin bir şey söyleyemeyiz. Hakem Heyetinden gelen kararları genelde yokuşa sürer firmalar. İade kabul edilir fakat kaç günde gönderileceği belirtilmediği için 6 ay bekletip iadeyi yapabiliyorlar.

@NightWist
Siz iade mi istiyorsunuz değişim mi?
iade

2-10 iş günü.

Yanlış okumuşum. Firmanın kurallarıyla alakalı bir şey bu. Kesin bir şey söyleyemeyiz. Hakem Heyetinden gelen kararları genelde yokuşa sürer firmalar. İade kabul edilir fakat kaç günde gönderileceği belirtilmediği için 6 ay bekletip iadeyi yapabiliyorlar.
ben iadenin ne zaman yapılacağını değilde ben kartı firmaya ne kadar süre içerisinde gömndermem gerekiyor çok geciktirmemem mi lazım belli bi gün var mı? En geç ne zmana kadar vaktım var kartı gondermek için

Borcu talep etmeniz için 2 yıl süreniz var, 2 yıl içerisinde herhangi bir talepte bulunmazsanız hakkınız ölüyor. Fakat sizin durumda ortada fiziksel bir ürün var nasıl işliyor bilemedim.

Borcu talep etmeniz için 2 yıl süreniz var, 2 yıl içerisinde herhangi bir talepte bulunmazsanız hakkınız ölüyor. Fakat sizin durumda ortada fiziksel bir ürün var nasıl işliyor bilemedim.
yani ekran kartını ne zamana kadar teslim etmem gerek bende bilmiyorum sizin dediğini durum neyde geçerli?

@LuciFeriaNx var mı bi bilgin acaba?​

@LuciFeriaNx ??

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı