One Hit Wonder Rocket Man likidi tütün tadı veriyor

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Buharkeyf üzerinden One Hit Wonder Rocket Man premium salt likidini aldım. Blueberry Yoghurt diye geçmesine rağmen tadı bildiğiniz soft tütün ve hafif şekerli gibi. Hiçbir şekilde yaban Mersin'i tadı yok. Likit de kargo paketinden aynı bu şekilde ekteki fotoğraf gibi kutusuz çıktı. Bu likidi kullanan varsa eğer bu normal midir yoksa sahte olma ihtimali var mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-12-19 saat 12.30.06_c816c00a.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-12-19 saat 12.30.06_c816c00a.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi olmalı lazım diye biliyorum bende böyle gördüm çünkü gerçek hayatta. Kutusu da olması lazım bu arada ama bazı satıcılar kutu koymuyor. Rocket manin evyap tarzını denemiştim fresh meyveli bir tad idi tütün asla gelmemişti bana.

Mavi olmalı lazım diye biliyorum bende böyle gördüm çünkü gerçek hayatta. Kutusu da olması lazım bu arada ama bazı satıcılar kutu koymuyor. Rocket manin evyap tarzını denemiştim fresh meyveli bir tad idi tütün asla gelmemişti bana.
Valla bunda dümdüz hafif nikotin soft şekerli bir tat var başka bir şey yok. Bunun da sahtesi olmaz herhalde diye düşünüyorum ama.

Likit ve site hakkında bilgi sahibi değilim.

şöyle bir ihtimal de var, eğer likitte vg yoğun, cihazın beslemesi az ve düşük ohm coil(0.1 veya 0.3 ohm) kullanıyorsanız meyveli likitte bile baharat tadı alabilirsiniz.

Ayrıyeten her zamanki nikotinden daha fazla nikotinli likit kullanırsanız yine acımsı bir tat alırsınız.

Geri
Yukarı