Oneplus 9 Pro vs iPhone 11 Pro

Şunu anlamıyorsun hâlâ. Üst seviye Android kullanmamışsın, burada ahkam kesiyorsun… Gidiyorsun 3100 TL’lik cihaz kullanıp Android çöp diyorsun. Daha fazla konuştuğuma değmeyecek, zaman kaybıydı. İyi forumlar.
Sana anlatamıyorum ki. Hangi cihaz daha stabil?
7-8 sene 7 plus kullanan arkadasım geçenlerde düz 13 aldı.
ben burada stabillikten bahsediyorum.
2-3 sene sonra OP9 bilinmezken hala IPhone 11 kullanıcısı olacak bunu anlamıyor musun yoksa kabul mü etmiyorsun?

Şunu anlamıyorsun hâlâ. Üst seviye Android kullanmamışsın, burada ahkam kesiyorsun… Gidiyorsun 3100 TL’lik cihaz kullanıp Android çöp diyorsun. Daha fazla konuştuğuma değmeyecek, zaman kaybıydı. İyi forumlar.
3-4 sene sonra telefonu değiştirmek istediğimde hangisini daha kolay satabilirim ve aynı değerinde? iPhone 11 Pro kaydettiğimde kaç sene sonra diğer hatlara kullanıma açılıyor?

3-4 sene sonra telefonu değiştirmek istediğimde hangisini daha kolay satabilirim ve aynı değerinde? iPhone 11 Pro kaydettiğimde kaç sene sonra diğer hatlara kullanıma açılıyor?

İphone çok değer kaybetmez. Ha zaten 4 yıl sonra iPhone 11 şu anın 6’sı gibi olacağından eline düzgün parada geçmeyecek. Android telefonları telefoncudan 100 TL karşılığında IMEI atma yapabiliyorken 1 ay sonra iPhonelerde bu 6000 küsur TL’ye çıkacak haberin olsun. İphone 11 Pro için 4 sene biraz zor. Zaten 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilecek. Zaten 4 sene önce çıkan telefon 😀

İphone çok değer kaybetmez. Ha zaten 4 yıl sonra iPhone 11 şu anın 6’sı gibi olacağından eline düzgün parada geçmeyecek. Android telefonları telefoncudan 100 TL karşılığında IMEI atma yapabiliyorken 1 ay sonra iPhonelerde bu 6000 küsur TL’ye çıkacak haberin olsun. İphone 11 Pro için 4 sene biraz zor. Zaten 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilecek. Zaten 4 sene önce çıkan telefon 😀
Oneplus daha mantıklı o zaman. IMEI işlemini kendim yapacağım.

Oneplus daha mantıklı o zaman. IMEI işlemini kendim yapacağım.

iPhone'lerde pasaporta kaydettirmek şart, başka çözüm yok. Android kısmında IMEI atma durumu var, 6000 küsur TL'den ve yurt dışına çıkmış olma şartından sizi kurtarıyor. İyi seçim. Güle güle kullanın.

OnePlus 9 Pro dediğin cihazın ön kamerası rezalet. Arka kamera beklentilerin altında. Batarya performansı iyi değil. Konuyu açan düz 11 dese yaptığın yorumu anlarımda 3 kameralı OLED ekranlı 11 Pro'dan bahsediliyor.

Hasselblad ve kötü kamera kelimeleri yan yana gelemez.

Xiaomi dede dünyaca ünlü leica var. Xiaomi kamerasına iyi diyebiliyor musun? Burada bütün olay yazılımda bitiyor. OnePlus kamera tarafında 9 Pro da beklentileri karşılamadığını düşünüyorum.

Xiaomi Leica ile daha yeni çalışmaya başladı ve bence sonuçlar olumlu. Yazılım konusunda Leica destek verir mi bilmiyorum ama Xiaomi yazılım sorununu hallederse tartışmasız liderliğe oynar.

Xiaomi dede dünyaca ünlü leica var. Xiaomi kamerasına iyi diyebiliyor musun? Burada bütün olay yazılımda bitiyor. OnePlus kamera tarafında 9 Pro da beklentileri karşılamadığını düşünüyorum.

Mi12S Ultra Leica kullanıyor. S22U'dan daha iyi bir kamerası var 😀

Evet, Apple olsun taştan olsun.
Androidden yazıp bu apple fanboyluğu neden

Çünkü sırf “ayfon” diye değil mi? OnePlus 9 Pro her açıdan çok daha üst seviye bir cihaz. Size kalırsa S22U yerine de iPhone 11 alalım…
bizim gibi iphone'un statü göstergesi olduğu ülkelerde tabii ki özelliklere falan bakılmaz arkasında o elma logosu olsun yeterli hemen ayna pozuyla instagrama post atılır elmalı telefonla.

Şu an poco x3 kullanıyorum, 6s daha iyiydi desem inanır mısın? Şarjı 20lere gelince kasma başlıyor. İPhone'lardaki en iyi şey bu yıllarca stabil çalışıyor, en ufak kasma/donma olmuyor bunu kabullenmemek enayiliktir. 10-15k arası para android'e verilmez.
Giriş seviyesi android telefon kullanıp şuanki amiral gemisi telefonlardan birine çöp demek nasıl bir düşünce anlamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı