Online oyun geliştirmek

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Oynamak için oyun önerisi istemiyorum. Yapmak, geliştirmek için oyun önerisi istiyorum. Oyun PC'de oynanmalı ve Multiplayer olmalı. Oyun önerisi verirseniz, oyunun hikayesi ve ya oyunun içindeki olaylar için de öneri verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum...

Öyle bir oyun projem var. Fakat ondan ziyade Multiplayer'e dayanan bir oyun olsa daha güzel olur. Mesela CS:GO gibi.
CS:GO gibi bir oyun yapmak eğer bir şirkette değilseniz sizi aşacağını düşünüyorum. Osmanlıda yaşanan savaşları (savaşlar falan işlensin adam öldürme mekanikleri olsun gibi) Türkiyenin tarihini anlatan bir oyun yapmanız güzel olur bence. Gerçi bu dediğim fikir de zor ama yine de aklınızda bulunsun. Tarihimizi konu alan bir oyun yapmak bir çok kişiye tarihimizi de anlatmış olur. Ayrıca bu anlattığım fikre kendi ekibinizi ekleyip arkadaşlarla oynamak gibi bir multiplayer mantığı uydurabilirsiniz.

Merhabalar. Oynamak için oyun önerisi istemiyorum. Yapmak, geliştirmek için oyun önerisi istiyorum. Oyun PC'de oynanmalı ve multiplayer olmalı. Oyun önerisi verirseniz, oyunun hikayesi veya oyunun içindeki olaylar için de öneri verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum...

Geleceğin alnı ak gençlerinden olacağını düşünüyorum ve oyun konusunda güveniyorum sana. Daha aesthetic temalı tatliş oyunlar bir dönem oynanılıp bırakılıyor. Savaş oyunlarını öneririm. Hele ki Unreal gibi gerçekçi bir oyun motorundan yaparsan mükemmel olur.

Bu arada bir ekip kurup oyun yapmaya uğraşsak güzel olurdu bu konuda fikrim yok ama çok fazla kişi toplayarak güzel bir oyun çıkarabiliriz. Kodlama ile alakalı hiç bilgim yok :D.

Bu arada bir ekip kurup oyun yapmaya uğraşsak güzel olurdu bu konuda fikrim yok ama çok fazla kişi toplayarak güzel bir oyun çıkarabiliriz. Kodlama ile alakalı hiç bilgim yok :D.
Bende güzel bir ekip arıyorum. Kuzenime kodlamayı falanda öğrettim. Şu an iki kişiyiz. Fikriniz çok mantıklı. Sanırım bu konuda bir kaç şey yapacağım. [email protected] Lütfen bana ulaşın. Fikirlerinizi belirtin. Diyelim adam bulamadık en son konu açar insanları katılmaya teşvik ederiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı