Online oyunlarda anneme sövüyorlar

Eğer sohbet kısmından yazarsa oynayamıyor ve ölüyor terbiyesizlik yaparken oyun içi performansından ödün vermek istemiyor.
Yok hocam genelde şöyle diyaloglar oluyor;
-Hayırdır kardeşim ne ayak?
+Yiyorsa sesli gel lan. Var mı lan. Sesli gel lan. Yiyor mu lan?
Tarzında.
Eki Görüntüle 836381
Bana da arada küfür ediyorlar. Hiçbir zaman karşılık vermiyorum, selam verseler bile. Bu da bugün oyuna başladığım an gelmişti. Steam desteğe ilettim.
Herifler eğlencesine sövüyor ya la.
Adam ne mutlu, heyecanlı bende demiş.
Zevk alıyorlar herhalde zevk.

Hocam dava açmak abartı olmaz mı polis gülmesin sonra?
İnsanların ailelerine küfür etmenin (yanlış bilmiyorsam) hapis cezası var. Ancak karşınızdaki kişinin 12 yaşında aklı daha ermemiş IQ'sü eksilere düşmüş bir kişi çıkma olasılığı çok yüksek.

CS 1.6 da fastcup diye 5V5 atmak için bir site var. Eslestirmede eger benim takimima veya karsi takima Türk gelirse oyuna girmiyorum. Boyle bir ortam olamaz. Adam daha isinmada basliyor. İyi oynayin yoksa sizi... Mac'i kaybedersek bilmem ne. Yaslari en az 25.

Evet! Son zamanlarda özellikle aşırı bir şekilde yaşadığımı fark ettiğim bir olay. Artık herkes aşırı tahammülsüz mü oldu ondan mı bilmiyorum. Özellikle oyuncu Türk ise en başından yiyorum küfürü. Hiçbir sebep yok. Hatta hatta bugün karşı takımdaki adamı öldürünce adam bana ana bacı girdi. Napsaydım kardeşim yanına gelip öldür beni mi deseydim? Aynı sorunu siz de yaşıyor musunuz? Veya yapıyorsanız neden? Bu gibi şeylere ne tür önlemler alınabilir? Hadi tartışalım!

Öldür beni deseydin "salak la..." derdi. Akılları tam gelişmemiş herhalde sadece sus ya da kayıt alıp dava açarak korkut.

Eğer oyun oynamak istiyorsanız singleplayer oyunlar oynayın Online önermem Full küfürbaz veletler dolu modern insanlar harbiden çok cringe küfürbaz saygısiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı