Online oyunlarda rank atlayamamak

Danicheta

Decapat
LoL de ve Valorant'ta gümüş CS de ise novayım ben hep bu seviyelerde takılı kalıyorum ne 1 adım geri ne 1 adım ileri. Çabalamama rağmen rank atlayamıyorum sebebi nedir sanırım yetenek olmayınca olmuyor :( arkadaşlarım hep Valorant'ta rank atladılar immortala kadar yükseldi ama ben halen gümüşte kaldım. Tavsiyeleriniz nedir?

LoL de ve Valorant'ta gümüş CS de ise novayım ben hep bu seviyelerde takılı kalıyorum ne 1 adım geri ne 1 adım ileri. Çabalamama rağmen rank atlayamıyorum sebebi nedir sanırım yetenek olmayınca olmuyor :( arkadaşlarım hep Valorant'ta rank atladılar immortala kadar yükseldi ama ben halen gümüşte kaldım. Tavsiyeleriniz nedir?

Büyük ihtimal tek oynuyorsunuz ve özellikle Valorant gibi bir oyunda TR serverinda oynamanızı asla önermiyorum çünkü çoğu maç toxic oyuncularla dolu küfür edeni trolleyeni var en iyisi siz güzel bir takım arkadaşı bulun kendinize.

Gümüşte ki arkadaşların ne kadar zamanda immortal oldu? Sıkı çalışacaksın başka çare yok. Aim çalış sürekli.

Aim antrenmanları var günlük olarak yapın. Ama unutmayın, bir süre sonra yetenek yeterli olmuyor. Pre girmeden rank atlmak özellikle Valorant için aşırı zor. Toxic oyuncular, AFK kalanlar vb.

Geri
Yukarı