Online oyunlarda rank atlayamamak

Teşekkürler ama sanki bir şeyler eksik gibi onu anlayamadım. Sürekli farklı Online oyunlar oynamaktansa bir oyuna odaklansam bence daha iyi rank atlayabilirim degil mi?
Oyunu ciddiye alıp oynamazsan bir önemi kalmaz. LOL de platine kadar çıkabildim. Uzun süre oynadım. Daha da fazla zorlamak istemiyorum. Rank değil de eğlenmen daha önemli. Şimdi sadece URF filan gelince oynuyorum.
Hangisine zaman harcarsınız daha çok gelisirsiniz.

Oyunu ciddiye alıp oynamazsan bir önemi kalmaz. LoL de platine kadar çıkabildim. Uzun süre oynadım. Daha da fazla zorlamak istemiyorum. Rank değil de eğlenmen daha önemli. Şimdi sadece urf falan gelince oynuyorum.
Hangisine zaman harcarsınız daha çok gelisirsiniz.

Peki nova olupta benimle oyun girebilecek var mı acaba Steam hesabımı eklesem?

Hocam CS'de Aim'e bakar ve 1V3 gibi durumlarda kafa atmaya çalışın Bodyshot'da genelde sen 20 mermi sıkana kadar adam kafana bir tane koyuyor ölüyorsun bunu lemlerle girince gördüm. Nova1'deki gibi işlemiyor ya HS atacan ya da ölecen.
Peki nova olupta benimle oyun girebilecek var mı acaba Steam hesabımı eklesem?

Hocam CS'de Aim'e bakar ve 1V3 gibi durumlarda kafa atmaya çalışın Bodyshot'da genelde sen 20 mermi sıkana kadar adam kafana bir tane koyuyor ölüyorsun bunu lemlerle girince gördüm. Nova1'deki gibi işlemiyor ya HS atacan ya da ölecen.

Aynen kanka işin kötü yanı adamın legit olup olmadığını da anlayamıyorsun. Yaşasın silver yaşasın nova.
Düzenleme: Nice kolsuzlar da var.

Aynen kanka işin kötü yanı adamın legit olup olmadığını da anlayamıyorsun. Yaşasın Silver yaşasın nova.
Düzenleme: Nice kolsuzlar da var.

Lem'de dayanamayıp mid kapıdan adam duvar arkası açıp tam geçerken yapıyordu. İllet oldum bir insan her Force Round'da mid kapıdan vurduklarının hepsimi işler.

Yeni konular

Geri
Yukarı