Online oyunlarda rank atlayamamak

İyi oynayıp oynamamak değil mesele. Stratejik ve mantıklı düşündüğünüz sürece kolayca lig atlarsiniz. Örneğin cs de flash i nereye atacağınızi, adamların nerelerde olabileceğini tahmin ederek hareket edip ona göre davranırsanız maçı kazanma şansınız artar. Lol de sakince bekleyip acele etmezseniz, totemlerinizi mantıklı kullanıp haritayı ve sinyalleri takip ederseniz, rakibinizin hamlesini az çok tahmin edebilirseniz kazanma şansınız artar.

Bak bu arkadaş ne güzel konuyla ilgili bir şeyler söylemiş sen burada niye sıkıntı çıkarıyorsun ki kardeş yetkililer kabul etmiş sen kimsin de bana konu açma diyorsun?

Antrenman yapacaksın, oyunun inceliklerini öğreneceksin, profesyonel maçlar/oyuncular izleyip onların neler yaptıklarını analiz etmelisin. Analiz etmeyi bilerek vurguladım çünkü ezbere oyun oynarsan kaybedersin. Adamın yaptığı şeyin mantığını anlayıp onu kendi oyununa yedirmelisin.

LoL oynuyorsanız iyi oyuncuların öğretici videolarını izleyip bahsettikleri konuları uygulamanız çok iyi bir antrenman olacaktır. CS:GO gibi oyunlarda ise refleks ve aim çalışması yapmanız lazım sürekli.

Arkadaşlarınla oynaman trol ve toxic oyuncu sayısını azaltacaktır. Sendne daha iyilerle oyna ki sana bir şeyler katsın.
CS:GO Bolca antreman yap. Bu antreman Botlara karşı özel haritada one tap antrenmanları. Birkaç türü var. Spray yapmayı öğren. Traning maplari var onlarla ısındıktan sonra 1 V 1 topluluk sunuculari var onları yap. Zamanla nişan alma kabiliyetin gelisecektir. Surf de eğitim programı içinde var ama ben sevmiyorum.
Haritadaki yerleri öğren nasıl çıkılır nasıl pusulur. İnfolari doğru vermek için isimlerini öğren.
LOL: Oyun hakkında çok fazla oynanış videosu izlenem lazım. Kime karşı kim alınır? Farm nasıl alınır, itilir, dondurulur?
Sevdiğiniz şampiyonu bulmanız lazım. Her şampiyon aynı onynamiyor yayıncıları takip edin ve ya YouTube dan video izleyin. İki oyun için geçerlidir bu.

Geri
Yukarı