Online oyunlarda çok fazla sinirlenmek

EnesVRR

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynarken özellikle Online oyunlar oynarken çok sinirleniyorum oyun bitince hiçbir şey olmayacağını bile bile sinirleniyorum. Ne yapmalıyım?

Oyun oynarken özellikle Online oyunlar oynarken çok sinirleniyorum oyun bitince hiçbir şey olmayacağını bile bile sinirleniyorum. Ne yapmalıyım?

Hocam öncelikle merhaba, sinir her durumda var mı? Yoksa sadece oyunla mı ilgili? Online oyunları ciddiye almadan oynayın derim. Başka yolu yok.

Aynı durum bende de var. Genel olarak sinirli biriyim. Online oyunlarda olan rekabet, yaptığınız derecenin herkes tarafından görülmesi sinir stres yapıyor. Ciddiye almamak mümkün değil arkadaş ortamında da bir rekabet var. Ileriki yaşlarda tansiyon gibi bir çok problem ortaya çıkacak.

Aynı durum bende de var. Genel olarak sinirli biriyim. Online oyunlarda olan rekabet, yaptığınız derecenin herkes tarafından görülmesi sinir stres yapıyor. Ciddiye almamak mümkün değil arkadaş ortamında da bir rekabet var. Ileriki yaşlarda tansiyon gibi birçok problem ortaya çıkacak.

Aynen öyle hocam haklısınız.

Ben de Online oyunlarda sürekli küfür edenlere sinir oluyorum oyun içinde engelliyorum, susturuyorum ya da çıkıyorum hikayeli bir oyuna vb. giriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı