Onur belgesi nedir?

Üst üste 2-3 yıl takdir alınca veriliyor diye hatırlıyorum. Ama arkadaşlar farklı şeyler yazmış. Kuzenimde vardı. Halam, üst üste takdir kazandığı için demişti.
Yanlış hatırlamıyor isem üstün başarı belgesi o .

Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği, Madde 162'ye göre düzenlenen bir belge. Bunun gerçek hayattaki getirisi nedir? Takdir ya da teşekkür veya üstün başarı belgesinin fayadaları ile iştiraklendirilebilinir.

Merhaba arkadaşlar, ben 9. sınıf ögrencisiyim ve şu an ortalama 78 civarı. Hep canlı derse katıldım ve hocanın yaptığı projelerde 1. oldum ve hoca bana onur belgesi vereceğini söyledi. Onur belgesi nedir? Takdirden üstün mü?

Eki Görüntüle 1031837

Bizim 8. sınıfta fen hocasının yeğeni almıştı okulda tek. 80 puanla müdür yardımcısına ağlamıştı taktir belgesi için almıştıda taktir belgesini. Bütün dönem boyunca puan için kendisi ispiyoncunun tekiydi. Her neyse galiba zeki çocuklara veriliyor diye biliyorum. Hocaların her dediğini yapan ve hiç kavga etmeyen bizden üstün olan (normal öğrencilerden) öğrencilere diye biliyorum hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortaöğretim kurumları yönetmeliği madde 162'ye göre düzenlenen bir belge. Bunun gerçek hayattaki getirisi nedir? Takdir ya da teşekkür veya üstün başarı belgesinin fayadaları ile iştiraklendirilebilinir.
Lise diploması bir işe yaramıyor ki takdir teşekkür belgesi yarasın 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı