Opel Astra GS aracında direksiyondan ses geliyor

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar bugün böyle bir ses almaya başladım. Lastikten gelen bir ses yok. Camlar kapalıyken çektim videoyu. İçeriden sağ taraftan geliyor sola çevirirken. Sebebi ne olabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka yere bakmana gerek yok, amortisör kule bilyaların eskimiş. Opeller sever orayı eskitmeyi. Benim Vectra'da da aynı sesi alıyordum. Gerilme sesi yapar bu şekilde. Bilyalar orjinal değilse takar takmaz tekrar bozulur. GM olacaklar, üzerine GM basılmış çakma da olmayacaklar. 3 sene önce tanesine 80 lira vermiştim. Çiftini birden değiştir.

Başka yere bakmana gerek yok, amortisör kule bilyaların eskimiş. Opel'ler sever orayı eskitmeyi. Benim Vectra'da da aynı sesi alıyordum. Gerilme sesi yapar bu şekilde. Bilyalar orijinal değilse takar takmaz tekrar bozulur. GM olacaklar, üzerine GM basılmış çakma da olmayacaklar. 3 sene önce tanesine 80 lira vermiştim. Çiftini birden değiştir.

Hocam yağışlı havadan sonra kuru havada düzeldi. Araç 2023 ve 7000 km. Eskimiş olması. Zannetmiyorum. Bir ara uğrayacağım servise.

Hocam yağışlı havadan sonra kuru havada düzeldi. Araç 2023 ve 7000 km. Eskimiş olması. Zannetmiyorum. Bir ara uğrayacağım servise.
Orası zaten sıvı alan bir nokta değil, yağışlı havadan yapmaz onu. Amortisör zora gelirse bilyayı ezer, birkaçını dağıtır ses başlar. KM ile alakalı bir durum değil.

Geri
Yukarı