Opera GX nasıldır?

Ben pek sevmedim proton temasını.

Hocam neredeyse spyware derecesinde bence bırakın.

Safari teması da var.

Safari teması da var.

Başka temada var mı bari 😃

Betada oluyor. İngilizcem kökten kötü olduğu için yakında gelecek güncelleme ile yapacağım.

Hayır betaya gerek yok ben şu an Firefox 88 ile yaptım. Ve attığım rehber Technopat'te Türkçe rehber.
Başka temada var mı bari 😃

Ararsanız bulursunuz. Firefox için bir sürü tema var. Edge teması da vardı.

Hocam tam opera GX'i siliyordum bu konuyu gördüm.İlk öncelikle çok hantal ve bilgisaarım iyi olduğu halde ufak tefek kasmalar var.VPN sakın açmayın verileriniz başka güvenlik bazlı olmayan şirketlere gidiyor.Bilgi satışı diye bir şey de var bu gerçekten çok kötü.Ben size Google Chrome öneriyorum.

Bu sağ tık menüsünü Windows 10 gibi yapıyor.
Hocam tam Opera GX'i siliyordum bu konuyu gördüm. İlk öncelikle çok hantal ve bilgisaarım iyi olduğu halde ufak tefek kasmalar var. VPN sakın açmayın verileriniz başka güvenlik bazlı olmayan şirketlere gidiyor. Bilgi satışı diye bir şey de var bu gerçekten çok kötü. Ben size Google Chrome öneriyorum.

İnternetin büyük kısmını izleyen Google:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1619681155650.png

Hayır betaya gerek yok ben şu an Firefox 88 ile yaptım. Ve attığım rehber Technopat'te Türkçe rehber.

Ararsanız bulursunuz. Firefox için bir sürü tema var. Edge teması da vardı.

Peki ben bu temaları yüklersem gizliliğe bir şey olur mu sadece tema değişiyor değil mi?

Hocam tam Opera GX'i siliyordum bu konuyu gördüm. İlk öncelikle çok hantal ve bilgisaarım iyi olduğu halde ufak tefek kasmalar var. VPN sakın açmayın verileriniz başka güvenlik bazlı olmayan şirketlere gidiyor. Bilgi satışı diye bir şey de var bu gerçekten çok kötü. Ben size Google Chrome öneriyorum.

Hocam Google da aynı ama siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı