Opera GX nasıldır?

Opera GX adlı Opera tabanlı tarayıcıyı 2020, 29 Ekim tarihinden beri kullanıyorum. Bana göre çok iyi bir web tarayıcısı. Size göre nasıl? Cevapları bekliyorum!
Doğan görünümlü Şahin'dir kendisi.
Ağustos ayından Ekim ayına kadar kullandım, keşke kullanmasaymışım.
Veri rezaletinden sonra kullanmam artık.
Edge önerimdir, iyi bir tarayıcı.

Edge tavsiye ederim, şahsen Firefox kullanıyorum.
Opera GX, UI tasarımı konusunda hem estetik hem de işlevsellik açısından öne çıkıyor fakat bu kaynak tüketimini oldukça fazla etkiliyor. Optimizasyonun istatistiklere yansıyabilmesi için ileri düzey kullanım gerekiyor.

Ben Edge'de kullandım Opera GX'de, ikisi de rahat geldi ikisi de kasmıyor donmuyor veya sorun çıkartmıyordu, Twitch izlerken Opera GX daha akıcıydı YouTube video izlerken Edge daha akıcıydı, Opera GX özellikleri ile beni benden aldı Edge'de çok bir özellik yok. Buradan sonuca gelirsem ikisi de iyi beğendim ikisini de ama RAM kullanımında Opera GX, işlemci kullanımında Edge daha iyiydi, sonuç olarak veri satmasa Opera GX der geçerim.

Başlasam mı acaba? O övdüğünüz RGB mi? Razer Chroma her tarayıcıda kullanılır.

Veri satıyor siz farkında olmadan. Güvenlik kuralları çöp.

Spyware, Hantal.

Vivaldi ağır kullanımda 27 saniyede, Opera GX 42 saniyede açtı. İkisi Blink kullanıyor. 🤣

"Oyun için tasarlandı" diye bir tarayıcı yok.

VPN hizmeti çöp. 1 Mbps olarak çalışıyor.

Opera kullanmayın arkadaşlar daha fazla getirmek ister misiniz?

Çok kötü, ağır ve yavaş, övündüğü özellikler(VPN ve reklam engelleyici) çok kötü, Chromium güncellemelerini geç alıyor (Edge de Chrome'dan 1 gün sonra 90 sürümü gelmişti Opera hala 89 sürüm).
Bence.
1619637521961.png

👇👇👇👇👇👇👇👇

Geri
Yukarı