Opera GX neden önerilmiyor?

Edge en hızlı ve rahatı ama ben Chrome arayüzü daha basit olduğu için Chrome kullanıyorum. RAM yemesi pek önemli değil benim için kullanıp çıkıyorum zaten.

Veri sızıntıları, güven vermemesi, bu biraz da satıldığı Çinli şirketten kaynaklı.

CPU, RAM sınırlayıcı gibi şeylerin kaynak kullanımı arttığı zaman işlevsiz kalması.

VPN'in VPN değil, Proxy olması.

RGB ile göz boyaması.

Bazı linkler vereceğim, orada daha detaylı açıklamaları bulabilirsiniz. Ayrıca iki şu videoyu da izlemenizi öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekleme: Darktower hocamın konusunu da okumanızı tavsiye ederim.

Bende mi yavaş, Opera GX'den daha hantal, bende yine öneriler üzerine Edge'ye geçtim ama aşırı pişmanım. Yayın izliyorum %90 ekran kartı kullanımı 1GB'dan fazla RAM kullanımı.

True.
Geçenlerde bende onu test ettim görev yöneticisinden cidden öyle gibi. Twitch'den canlı yayın açtım Edge ekran kartı ve ram kullanımı gereksiz fazla gibi.

Benim PC'de hem Edge hem de Brave var ikisini de kullanıyorum mesela Brave gerçekten iyi ama o da biraz fazla RAM kullanıyor. Bir de Brave'in geçişleri cidden hızlı.

Veri sızıntıları, güven vermemesi, bu biraz da satıldığı Çinli şirketten kaynaklı.

CPU, RAM sınırlayıcı gibi şeylerin kaynak kullanımı arttığı zaman işlevsiz kalması.

VPN'in VPN değil, Proxy olması.

RGB ile göz boyaması.

Bazı linkler vereceğim, orada daha detaylı açıklamaları bulabilirsiniz. Ayrıca iki şu videoyu da izlemenizi öneririm.

Ekleme: Darktower hocamın konusunu da okumanızı tavsiye ederim.
Sonunda düzgünce anlatan biri. Herkes robot gibi "Opera veri çalıyor" diye tekrar ediyor ama hiçbir şey bildikleri yok.

Geri
Yukarı