Opera VS Chrome

Raylvord.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Architect
Arkadaşlar merhaba aktif olarak Opera kullanıcısıyım ve Chorme'dan pek hoşlanmıyorum bazı arkadaşlar brave tarzı tarayıcılardan bahsediyorlar sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

Brave kullanabilirsiniz. Hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Opera bana daha kullanışlı geliyor. türkçe lazım olur ise chrome kullanıyorum.
chrome da software reporter tool diye bir exe var bu exe bütün HDD teki dosyaları tarıyor. şahsen hiç güvenmiyorum chrome sizinde chrome software reporter tool u araştırmanızı öneririm.

Bende uzun süre Opera kullanıyordum ama sonra Chrome geçtim. Chrome yüksek RAM kullanıyor diyorlar ama diğer kullandığım tarayıcılara göre en hızlısı oldu. Zaten RAM kullanılsın diye var deyip Chrome ile yoluma devam ediyorum :)

@Onlytime, kullanmış olduğun Opera tarayıcısı da pek güvenilir durmuyor. Ücretsiz olarak sundukları Vpn hizmeti ile kullanıcıların verilerini tehlikeye atabiliyor. Bir de Çin adına çalışan bir firmaya satıldıkları için artık eskisi gibi güvenilir değildir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba aktif olarak Opera kullanıcısıyım ve Chrome'dan pek hoşlanmıyorum bazı arkadaşlar Brave tarzı tarayıcılardan bahsediyorlar sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
Liste dışında ama Firefox kullan.
Veri hırsızı değil, her şeyi açık kaynak, izlenmeye ve bitcoin miner cimsi virüs ve kodlara karşı koruma ayarları ve neredeyse Chrome kadar eklenti çeşitliliği var.
1 hafta Brave kullandım iyiye benziyordu.
Benim tercihlerim ise Firefox+HTTPS Everywhere+Adguard Adblocker.

1 hafta Brave kullandım iyiye benziyordu.
Benim tercihlerim ise Firefox+HTTPS Everywhere+Adguard Adblocker.
Brave'in kendi içerisinde varsayılan olarak gelen Adguard Adblocker altyapılı reklam engelleyicisi ve HTTPS protokolü yükselticisi mevcuttur. En son ne zaman Brave internet tarayıcısını denemiştiniz?

@Onlytime, kullanmış olduğun Opera tarayıcısı da pek güvenilir durmuyor. Ücretsiz olarak sundukları Vpn hizmeti ile kullanıcıların verilerini tehlikeye atabiliyor. Bir de Çin adına çalışan bir firmaya çalıştıkları için artık eskisi gibi güvenilir değildir.
chrome software reporter tool.exe olayı ile karşılaşmadan önce bir şikayetim yoktu ama hadi anlarım C:/ sürücüsünü tararsın D E F G sürücüsü ile senin ne işin olur o yüzden virüs proğramlarına karantinaya al diyorum 77.220.200 gibi farklı bir klasör ismi oluşturup tekrar o baş belası software reporter tool.exe yi oluşturuyor. HDD den gelen tarama sesini duymasam uyanamayacaktım işi.
Opera + 1

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı