Operatör bayilerinden iPhone alınır mı?

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Yarın Bulgaristan'da iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Ortalama fiyatı 2300 leva iken hattımın olduğu operatörde 2200 Leva + Ttec Bluetooth kulaklık veriyor. İlk defa hattımın üzerine telefon alacağım. Böyle yerlerden almanın bir eksisi var mıdır?

Selam dostlar. Yarın Bulgaristan'da iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Ortalama fiyatı 2300 leva iken hattımın olduğu operatörde 2200 leva + ttec Bluetooth kulaklık veriyor. İlk defa hattımın üzerine telefon alacağım. Böyle yerlerden almanın bir eksisi var mıdır?

Benim arkadaş bgden aldı sıkıntı yok + cihaz TR'ye kayıt edildi. Eğer alıp TR de kullanacaksan kayıt ettirmen falan lazım desek şimdiki kayıt ücreti ile TR deki aynı paraya geliyor. E SIM kullanılma konusu var onda da telefonu kayıt etmeden 2 IMEI varsa 1'ini 4 ay 1'ini 4 ay kullanıyorsun Total'de 8 ay yani. Ondan sonra TR hatlarına dair hiçbir hattı kullanamazsın Türkiye'de. Yabancı ülkenin hattı olur anca onda da ne kadar ne tarife uygulanır bilemiyorum. Yani kısaca alıp TR de yaşıyor burada kullanırım dersen o topa girme bence. BG de ya da Avrupadayım dersen mantıklı olabilir ki yurt dışında BG den alırsan 2 yıl Apple BG garantisi verirler büyük ihtimalle. Başka ülkede de uluslararası garanti geçebilir yani BG ye gitmeden. O da 1 yıl mı ne oluyordu işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı