Opera'ya hayır

Çok merak ediyorum Çinli şirketler bizim bilgilerimizi ne yapıyor.

5 aydır Opera GX kullanıyorum evime FBI gelmedi ya da hayatımda bir şey değişmedi. Sanırım çalınan bilgilerim kimsenin umurunda değil :(
Şirketlere ve ülkere satıyor.
Peki GX varken niye normal Opera? Bir çok fazla özelliği var ve bence daha hoş.
Opera GX birçok fazla gereksiz özelliği bulunduğu için diğer tarayıcılara kıyasla daha fazla RAM tüketiyor Firefox'u geçtiği oluyor aynı zamanda diğer tarayıcılara kıyasla bir tık yavaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Merhabalar. Opera bildiğimiz üzere güvenlik ihlalleri yapıyor. Veri satıyor. Hantal ve yavaş.

Don’t use Opera browser Because Privacy Threat

Ben de eski mağdurlardanım. Düşüncelerinizi almak isterim.
linç değil düşünce.

Eskiden Opera kullanıyordum hiç sorun olmadı. Opera'ya hayır demeyin artık. Verileride satmıyor bence. Hantal ve yavaş nasıl diyebilir siniz? En hızlı tarayıcılardan bir tanesi. İnternetten her bulduğunuz şeye inanmayın artık. Ben Opera'ya güveniyorum.

Eskiden Opera kullanıyordum hiç sorun olmadı. Opera'ya hayır demeyin artık. Verileride satmıyor bence. Hantal ve yavaş nasıl diyebilir siniz? En hızlı tarayıcılardan bir tanesi. İnternetten her bulduğunuz şeye inanmayın artık. Ben Opera'ya güveniyorum.
Zaten senin hesapların adamların umurlarında değil verilerini şirketlere ve ülkelere satıyorlar 3. şahıslara satıyorlar.

Geri
Yukarı