Origin neden hala Türkçe değil?

Elementor

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
FIFA 20 Türkçe fakat Origin neden hala Türkçe değil? Bu kadar saçmalık olabilir mi sizce? Yıllardır Türkçe destekli oyunlar sunan bir platform neden hala Türkçe olamaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebi nedir bilmiyorum ama kullanıcı kaybı yaşadıkları kesin. Dil olayını geçtim stabilize sorunları mevcut. Arayüzü donuyor, bazı oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. EA mutlaka Türkçe getirmeli. Bu çok zor olmamalı en azından bunu borçlu diye düşünüyorum.

Onu bırak daha TL bile yok, ondan sonra Türkler neden korsan oyun indiriyor (korsan kullanmıyorum).
Ben kullanıyorum. Kullanacağımda. Yeni çıkan bir oyun en fazla 20 TL olana kadar kullanacağım yani sonsuza kadar. Olması gereken bu. Bir oyun çıktığı zaman 300 TL kadar bir saçmalık ahirette görülmemiştir.

Ben kullanıyorum. Kullanacağımda. Yeni çıkan bir oyun en fazla 20 TL olana kadar kullanacağım yani sonsuza kadar. Olması gereken bu. Bir oyun çıktığı zaman 300 TL kadar bir saçmalık ahirette görülmemiştir.
Evet başlıktaki sorunun cevabını örnek yardımıyla almış olduk. Teşekkürler @NobodyAnymore.

Türkiye adamlar için yeterince büyük bir piyasa değil. Yatırım yapma gereği duymuyorlar. Biz korsan kullanmaya devam ettikçe duymayacaklar da.

@@NobodyAnymore ve onun gibi düşünen arkadaşlar acaba doların 5.70 TL olduğunu biliyor mu? Ve çoğu ürünün ülkemizde pahalı olduğundan da haberi var mı? Ne demek 20 TL olmazsa almayacağım? Telefonlara koşa koşa para harcıyorsunuz ama? Onları da boykot etsene?

Evet başlıktaki sorunun cevabını örnek yardımıyla almış olduk. Teşekkürler @NobodyAnymore.

Türkiye adamlar için yeterince büyük bir piyasa değil. Yatırım yapma gereği duymuyorlar. Biz korsan kullanmaya devam ettikçe duymayacaklar da.

@@NobodyAnymore ve onun gibi düşünen arkadaşlar acaba doların 5.70 TL olduğunu biliyor mu? Ve çoğu ürünün ülkemizde pahalı olduğundan da haberi var mı? Ne demek 20 TL olmazsa almayacağım? Telefonlara koşa koşa para harcıyorsunuz ama? Onları da boykot etsene?
Ah be moderatörüm. Bu kadar işsiz olan bir ülkede ve ekonomik durumu tırışka olan bir ülkede bir oyunun 300 TL olması üzücü.

Ah be moderatörüm. Bu kadar işsiz olan bir ülkede ve ekonomik durumu tırışka olan bir ülkede bir oyunun 300 TL olması üzücü.
Her şeyin pahalı olması üzücü. Oyun dediğimiz şey bir lükstür. Yani oyuna sıra gelene kadar tonla fiyat eleştiri yapmamız gereken şeyler var. Oyunun fiyat eleştirisini yapıyorsak çok iyi durumdayız demektir. Paran yoksa indirim beklersin veya kampanya kovalarsın. Çıktığı gün oynamak istiyorsan bu bir lükstür. O zaman da parasını verip alman gerekir. Hadi 300 TL pahalı, 20 TL'ye AAA oyun nerede buldun? Birim olarak karşılaştır en kötü 60 TL olmalı büyük yapım oyun. Tamamıyla bahane.

Yeni konular

Geri
Yukarı