Originden Battlefield Bad Company 2 alma

SysrQ#

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşımla para toplayıp alacağız. İkimizde oyniyabilir miyiz? Aynı anda oyuna girsek sıkıntı olur mu?

Eğer online oynamayı düşünüyorsanız hiç almayın derim zira sunucularda in cin top oynuyor. Tek oyunculu modu ise o kadar şahane değil. Aynı anda biriniz çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz sanırım. Ancak ikinizin de aynı anda online oynaması mümkün değil.

Aynı anda online oynayamazsınız. Siz hesabınıza girmeye çalışırken hata verir. Eğer bedava BF 3'ü kaçırdıysanız ucuza key satın alabilirsiniz.

Uzun bir süre geçti üzerinden, aslında size hesabımı verebilirim 2 tane var ve birini kullanmıyorum, ama origin'de e-mail adresi değiştirilmiyor yani benim mail adresimi kullanmak zorunda kalacaksanız. Benim için o da sorun değil. Steam hesabınız varsa beni ekleyin, 53darkknight53 eğer kabul ederseniz veririm hesabı.

Ekliyorum mesajı editlerim.
EDİT: Ekledim, bir bakın AceSandow ismim.

Son düzenleme:
Hesap ismine nerden bakılıyor? Gerçek ismimi yazın çıkıyor hemen siz beni ekleyin, Salih Yıldız resmim bununla aynı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı